Payment Banner

Bezceļu/4x4 apvidus auto riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Bezceļu/4x4 apvidus auto riepas ir projektētas speciāli apvidus automašīnām un džipiem. Neatkarīgi no tā vai tās ir vasaras, ziemas vai bezceļu riepas, šī veida riepas nodrošina optimālo drošas braukšan as komfortu.

Ideāli piemērotas sporta sacensībām

Bezceļu/4x4 apvidus auto riepas tiek ieteiktas liela ātruma sasniegšanai. Liels bezceļu /4x4 apvidus riepu pluss ir to stabilitāte pagriezienos, šī īpašība tās padara par ideālām riepām sporta sacensībās.

Bezceļu/4x4 apvidus auto riepu raksturojums

Bezceļu/4x4 apvidus riepām ir dažas raksturīgas iezīmes. Pirmkārt, tām jābūt elastīgām un ar labu saķeri uz ceļa, bet tai pat laikā tām jābūt izturīgām un drošām. Tas, kas iepriekš nav bijis iespējams, kļuvis par realitāti pateicoties inovatīvajām tehnoloģijām un modernai tehnikai. Lai nodrošinātu lielāku triecienizturību, tiek izmantots dubultais vai trīskāršais drošības slānis, kas garantē labāku aizsardzību pret griezumiem un plēsumiem. Optimālais profila dizains un īpašais stiprinājums nodrošina optimālu saķeri ar slapju ceļa virsmu un samazina trokšņu emisiju uz sausa ceļa. Tādēļ bezceļu/4x4 apvidus auto riepas nodrošnia tik augstu komfortu braukšanas laikā.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Clients opinions

Shop rating
more