Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Bezceļu/4x4 apvidus auto riepas

Bezceļu/4x4 apvidus auto riepas ir projektētas speciāli apvidus automašīnām un džipiem. Neatkarīgi no tā vai tās ir vasaras, ziemas vai bezceļu riepas, šī veida riepas nodrošina optimālo drošas braukšan as komfortu.

Ideāli piemērotas sporta sacensībām

Bezceļu/4x4 apvidus auto riepas tiek ieteiktas liela ātruma sasniegšanai. Liels bezceļu /4x4 apvidus riepu pluss ir to stabilitāte pagriezienos, šī īpašība tās padara par ideālām riepām sporta sacensībās.

Bezceļu/4x4 apvidus auto riepu raksturojums

Bezceļu/4x4 apvidus riepām ir dažas raksturīgas iezīmes. Pirmkārt, tām jābūt elastīgām un ar labu saķeri uz ceļa, bet tai pat laikā tām jābūt izturīgām un drošām. Tas, kas iepriekš nav bijis iespējams, kļuvis par realitāti pateicoties inovatīvajām tehnoloģijām un modernai tehnikai. Lai nodrošinātu lielāku triecienizturību, tiek izmantots dubultais vai trīskāršais drošības slānis, kas garantē labāku aizsardzību pret griezumiem un plēsumiem. Optimālais profila dizains un īpašais stiprinājums nodrošina optimālu saķeri ar slapju ceļa virsmu un samazina trokšņu emisiju uz sausa ceļa. Tādēļ bezceļu/4x4 apvidus auto riepas nodrošnia tik augstu komfortu braukšanas laikā.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 2-7 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard