Payment Banner

Vieglo kravas automašīnu riepas komerctransportatmZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Vieglo kravas automašīnu riepas

Vieglo kravas automašīnu riepas apvieno priekšrocības, kas piemīt vieglo auto riepām un augstas kvalitātes vieglo kravas auto riepām. Vieglo kravas auto riepas parasti tiek lietotas komerctransportam, kas pārvietojas lielākā ātrumā.

Vieglo kravas auto riepas komerctransportam – ērtība un ātrums

Modernie furgoni tiek izmantoti kā pasažieru, tā preču transportam. Vieglo kravas automašīnu riepas ir piemērotas braukšanai lielā ātrumā, tās ir labāk vadāmas un ir piemērotas sportiskai braukšanai. Rites troksnis šī veida riepām ir neliels, un ļoti līdzīgs vieglo automašīnu riepu trokšņu emisijai.

Vieglo kravas auto riepas palielinātai kravnesībai

Vieglo kravas auto riepas paredzētas lielāka smaguma pārvadāšanai nekā vieglo automašīnu riepas. Tāpēc šo riepu korpuss ir stiprināts, un tās ir piemērotas modernajiem komerctransportiem. Ceļu satiksmē vieglo kravas auto riepas to profila un gumijas sakausējuma dēļ ir līdzvērtīgas vieglo automašīnu riepām.

Ekonomija un izturība

Vieglo kravas auto riepu zemā rites pretestība nodrošina lēnāku riepas nodilumu un palielina riepas mūžu. Tā kā vieglo kravas auto riepas ir ekonomiskas, tās pārdod gan ražotāju izplatītāji, gan vairumtirdzniecības platforma. Šāda veida riepas garantē nemainīgu kvalitāti un zemu degvielas patēriņu.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more