Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Run-flat riepas

Run-flat riepas

Run Flat riepas, parasti tiek apzīmētas ar RS, RSC vai RFT, ir riepas, kas, izmantojot īpašas tehnoloģijas, ir radītas, lai nodrošinātu braucēja un pasažieru drošību, jo to galvenā priekšrocība ir iespēja turpināt ceļu, gadījumā, ja riepa ir caurdurta, bojāta vai kādā citā veidā zaudējusi spiedienu. Run-flat riepas ir tā konstruētas, lai gaisa zuduma rezultātā, varētu droši nobraukt līdz 100 km ar ātrumu līdz 80 km/h. Tādējādi autovadītājs var turpināt ceļu līdz tuvākajam servisam, neizkāpjot no automašīnas.

Run-flat riepu uzbūve

Run-flat riepām ir bieza, stiprināta sānu mala, kas veidota no karstuma izturīgas gumijas, tādējādi izturot ļoti zemu vai nulles spiedienu; cietas sānu malas, kas nodrošina drošu piegulšanu diskam un novērš riepas deformāciju, pat pēc pilnīga gaisa zuduma, pārduršanas vai sasišanas gadījumā. Vēl viena īpašība - automašīnas salonā jābūt TPMS (riepu spiediena kontroles sistēma), kura veic riepu spiediena mērījumus un laicīgi brīdina braucēju par problēmu. Bez šādas sistēmas nav iespējams uzzināt vai riepa ir caurdurta vai kļuvusi mīksta. Šīs riepas tiek montētas uz speciāliem diskiem, kas novērš riepu nomaukšanos no tiem, spiediena zaudēšanas gadījumā.

Gaismas/un vai skaņas signalizācija pārduršanas gadījumā

Problēmu rašanās gadījumā TPMS sistēma izmanto gaismas signālu, lai brīdinātu autovadītāju par riepu bojājumu. Braucot ar run-flat riepām, rezerves ritenis vairs nav nepieciešams, tādējādi samazinās auto svars, samazinās arī degvielas patēriņš, jo run-flat riepas ir vieglākas par parastajām riepām.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 2-7 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard