Payment Banner

Vasaras riepas - laba saķere garantēta!Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Labākais gumijas maisījums vasarai

No aprīļa līdz oktobrim automašīnām vienmēr vislabāk un pareizāk ir montēt Vasaras riepas l. Pat uz sausiem ceļiem un mainīgos laika apstākļos, Jūsu riepām ir jāatbilst augstām prasībām un drošības standartiem jebkurā laikā.

Labākais gumijas maisījums vasarai

Vasaras riepu gumijas maisījums nav tik elastīgs kā ziemas riepu maisījums – it īpaši augstākā temperatūrā. Tā kā rites pretestība un nodilumizturība ir mazāka tiek nodrošināts braukšanas komforts ar zemāku trokšņu līmeni. Vasaras riepām raksturīgs samazināts nodilums un ilgāks riepas mūžs, labāka vadāmība jeb stūres reakcija, kā arī ekonomiskāks degvielas patēriņš.

Optimāls nobraukums ar vasaras riepām

Vasaras riepas ir tā konstruētas, lai būtu vispusīgas un piemērotas unikāliem vasaras laika apstākļiem. Šīs riepas tiek izmantotas kā uz sausas virsmas, tā lietus laikā uz slidena ceļa, īpaši augstākā temperatūrā. Lai optimāli tiktu galā šādos apstākļos, vasaras riepām ir:
  • ribas,
  • protektors un
  • rievas
tādējādi nodrošinot optimālu sniegumu vasaras apstākļos. Sīkāka informācija par konkrētajām vasaras riepām ir atrodama uz riepas ārmalas – piemēram, kravnesības indekss, diska diametrs collās, augstuma proporcija, un platums.

Protektora dziļums drošībai

Jaunām vasaras riepām protektora dziļums ir 8mm – mazāks dziļums samazina vasaras riepu saķeri ar slapju ceļa virsmu. Minimālais atļautais protektora dziļums Latvijā ir 1,6 mm protektora protektora trīs ceturtdaļu platumā, un ap visu riepas ārmalu. Ja protektors ir pārāk sekls, rodas ievērojams akvaplanēšanas risks, un palielina bremzēšanas ceļu. Drošības, komforta un izklaides nolūkos, pārbaudiet vasaras riepas reifen-direkt.lv.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more