Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

X
Vai jums nepieciešama
palīdzība?
Mēs soli pa solim
jums palīdzēsim
atrast pareizās riepas.
Riepu meklēšana
Platums
Augstums
Diametrs
Reifen Finden
Izlasiet pašreizējās riepas vērtības  

Pēc transportlīdzekļa
Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Ražošanas gads / tips:
Sērija / versija:

Zip Code

or

City

Mūsu priekšrocības

Vasaras riepas - laba saķere garantēta!
No aprīļa līdz oktobrim automašīnām vienmēr vislabāk un pareizāk ir montēt Vasaras riepas l. Pat uz sausiem ceļiem un mainīgos laika apstākļos, Jūsu riepām ir jāatbilst augstām prasībām un drošības standartiem jebkurā laikā.

Labākais gumijas maisījums vasarai

Vasaras riepu gumijas maisījums nav tik elastīgs kā ziemas riepu maisījums – it īpaši augstākā temperatūrā. Tā kā rites pretestība un nodilumizturība ir mazāka tiek nodrošināts braukšanas komforts ar zemāku trokšņu līmeni. Vasaras riepām raksturīgs samazināts nodilums un ilgāks riepas mūžs, labāka vadāmība jeb stūres reakcija, kā arī ekonomiskāks degvielas patēriņš.

Optimāls nobraukums ar vasaras riepām

Vasaras riepas ir tā konstruētas, lai būtu vispusīgas un piemērotas unikāliem vasaras laika apstākļiem. Šīs riepas tiek izmantotas kā uz sausas virsmas, tā lietus laikā uz slidena ceļa, īpaši augstākā temperatūrā. Lai optimāli tiktu galā šādos apstākļos, vasaras riepām ir:
  • ribas,
  • protektors un
  • rievas
tādējādi nodrošinot optimālu sniegumu vasaras apstākļos. Sīkāka informācija par konkrētajām vasaras riepām ir atrodama uz riepas ārmalas – piemēram, kravnesības indekss, diska diametrs collās, augstuma proporcija, un platums.

Protektora dziļums drošībai

Jaunām vasaras riepām protektora dziļums ir 8mm – mazāks dziļums samazina vasaras riepu saķeri ar slapju ceļa virsmu. Minimālais atļautais protektora dziļums Latvijā ir 1,6 mm protektora protektora trīs ceturtdaļu platumā, un ap visu riepas ārmalu. Ja protektors ir pārāk sekls, rodas ievērojams akvaplanēšanas risks, un palielina bremzēšanas ceļu. Drošības, komforta un izklaides nolūkos, pārbaudiet vasaras riepas reifen-direkt.lv.

Cenās iekļauts PVN un piegāde Latvijā