Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Bridgestone riepas

Bridgestone

Bridgestone ir pasaules lielākais riepu ražotājs. Tas jau vairākus gadus ir piegādājis riepas Formula 1 labākajām komandām. Bridgestone produktu klāstā iekļautas vasaras, ziemas un bezceļu riepas. Visas Bridgestone riepas ir perfekta kombinācija izcilai kvalitātei ar funkcionalitāti.

Jaunākā tehnoloģija visām Bridgestone riepām

Visām Bridgestone riepām pamatā ir mūsu revolucionārā Run-Flat sistēma. Itsevišķi riepas sākotnējām iekārtām ir balstītas uz šo tehnoloģiju. Riepas sānu malas tiek stiprinātas, tā ka nelaimes gadījumā automašīna ir uzmanīgi vadāma līdz nākamai drošai apstāšanās vietai.

Bridgestone riepas – visām vajadzībām

Ja ir runa par vasaras riepām, Bridgestone piedāvā riepas četrās produktu līnijās: Sportiskiem vadītajiem mēs iesakām auto riepas Potenza. Potenza riepas jau ir godalgotas ar ""ļoti rekomenējamas"" neskaitāmos testos. Touranza līnija atbilst touring, vaļaslaika, auto segmenta prasībām. Šīs Bridgestone riepas piedavā pilnu konroli un gludu vadāmību visās braukšanas situācijās. Bezceļu braukšanai produktu līnija Dueler piedavā augstas kvalitātes riepas, it īpaši piemērotas SUVu vajadzībām. Dueler riepas ir piemērotas sportiskam braukšanas veidam un gādā par pilnīgu atbalstu arī braucieniem lielākos ātrumos!

Bridgestone riepas: droša braukšana ziemā

Blizzak ziemas riepas nodrošina drošību sniegotos un ledainos apstākļos. Daudzās atsauksmēs sakrīt uzskats: Bridgestone riepas ir pelnījušas marķējumu ""ļoti iesakāmas""!