Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Atjaunotas riepas

Atjaunotas riepas

Atjaunotas riepas ir lēta alternatīva tiem autovadītājiem, kuras meklē labu kvalitāti par saprātīgu cenu. Tiek izmantots speciālais process šādu riepu ražojuma laikā. Pateicoties šim procesam, jaunais gumijas slānis tiek uzlikts uz riepas protektora. Atjaunotas riepas palikušas ļoti populāras tirgū, un tās var atrast mūsu piedāvājumā no premium klases ražōtājiem par pieņēmamām cenām. Atjaunotas riepas tiek ražotas dažādos izmēros priekš dažādiem disku izmēriem, un ar dažādiem protektora dziļumiem.

Augstas kvalitātes atjaunotas riepas

Atjaunotas riepas, kuras tiek ražotas industriālos daudzumos, var sacensties kvalitātes ziņā ar jaunām riepām. Atjaunotas ziemas riepas testos bieži uzrāda maksimālo saķeri ar sniegotu ceļu. Kā arī, atjaunotas riepas nedrīkst uzrādīt vājas bremžēšanas pazīmes vai arī vājas vadāmības pazīmes. Vienīgais mīnuss ir tāds, ka šādas riepas nodilst ātrāk. Šādas riepasnodilst ātrāk par 30%, salīdzinājumā ar jaunām riepām. Tas ir viens no iemesliem, kapēc atjaunatas riepas ir lētākas. Jūs varēsiet ietaupīt līdz 50%.

Atjaunoto riepu īpašības

Parasti, riepas var būt atjauntas tikai vienu reizi, un ir svarīgi izpildīt zināmas prasības. Piemēram, riepas korpuss nedrīkst būt bojāts vispār. Tādā ziņā, drošības standarti ir nodrošināti.

Nozīmīgs ieguldījums vides aizsardzības jomā

Atjaunotas riepas nav tikai lētas, bet arī palīdz vides aizsardzībai jo tiek saglabāti derīgina, lai izgatavotu jauno riepu. The making mazāk izejvieluof a remould tyre requires 20% less materials Atjaunoto riepu izgatavošana prasa līdz 20%.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 2-7 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard