Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Motociklu riepu meklēšana
Platums
Augstums
Būvniecība tips
Diametrs
Reifen Finden
ātrums
Pēc motocikla modeļa
Manufacturer:
Capacity:
Model:
Type:

Nopērciet motociklu riepas - vairāk jautrības uz ceļa

Neatkarīgi no tā, vai jūs braucat uz zemes ceļiem, pilsētā vai kalnu pārejās: pareizā motociklu riepu izvēle nodrošina nepieciešamo saķeri. Saistībā ar saskari ar ceļu, riepas ir viena no visvairāk nodilumam pakļautām detaļām jūsu motociklam. Tiklīdz protektors sāk kļūt vājāks, ir lietderīgi pasūtīt jaunas riepas, lai jūsu motocikls atkal darbojas nevainojami.mo-tyre

Kad motociklu riepa ir nolietota?

Likumiski minimālais protektora dziļums ceļa motociklam ir 1,6 mm. Vieglajiem motocikliem tas ir 1 mm. Abos gadījumos šis ir absolūti minimālais pieļaujamais riepu atlikums. Ja riepu protektora dziļums samazinās zem šīs robežas, jūsu apdrošināšanas segums tiek ietekmēts. Vēlākais, jums vajadzētu mainīt savas riepas, kad protektors sasniedz 2 mm, lai saglabātu saķeri un motocikla vadāmību. Turklāt ir jāņem vērā drošības koeficientu uz mitrām virsmām. Jūs varat izmērīt protektora dziļumu tā vidū, galvenās protektora daļas plašajās rievās.Mērīšanai labi noder viena eiro monēta ar 3 milimetru apmali zelta nokrāsā. Ja tā pilnībā pazūd profilā, protektors pagaidām ir pietiekams.Kad apmale kļūst redzama, ir pienācis laiks iegādāties jaunas motociklu riepas.
Padoms:ja jums patīk līkumaini ceļi, pievērsiet papildu uzmanību protektora sānu malu stāvoklim.

Motociklu riepu novecošanās faktors

Papildus protektora dziļumam ir arī svarīgs motociklu riepu vispārējais stāvoklis. Pēc ekspertu domām, jums var rasties problēmas, ja jūs izmantojat savu motociklu reti un/vai, ja tas ir novietots ārā bez pajumtes ilgāku laiku. Dažādi laikapstākļi bojā materiālu un riepās var attīstīties plaisas un skaidri redzamas krāsas izmaiņas. Šādos gadījumos ir pienācis laiks pasūtīt jaunas motociklu riepas.No piecu gadu vecuma vēlākais, ir arī ieteicams regulāri pārbaudīt riepas pēc iespējamiem bojājumiem, un pēc sešiem gadiem jums vajadzētu plānot iegādāties jaunas motociklu riepas. Jūs varat pārbaudīt precīzu vecumu ar DOT numuru. Tas atrodas riepas sānos, pēdējie 4 cipari norāda riepas ražošanas mēnesi un gadu.

Pareizās riepas dažādiem motociklu veidiem

Riepām motociklam ir jāder tikpat labi kā jums jūsu apģērbam, no jakām un aizsargiem līdz zābakiem. Mēs piedāvājam īpašas riepas dažādu veidu motocikliem, no Motokrosa sporta un Enduro variantiem līdz riepām Motorolleriem un Mopēdiem.
Riepas touring jeb tūrisma motocikliem ir īpašas, kas prasa jūsu uzmanību. Piemēram, labi zināmais zīmols Michelin iesaka radiālās riepas, ja vēlaties braukt pa līkumainiem ceļiem, jo to veiktspēja ir īpaši laba līkumos, jebkurā sasvēršanās leņķī. No otras puses, ir ieteicams lietot diagonālas uzbūves riepas, ja jums jāpārvadā daudz bagāžu un ja jūsu motocikls nav paredzēts lielam ātrumam.Savukārt, ja jūs plānojat biežāk doties uz sacensību trasi, jums būs nepieciešamas īpašas motociklu riepas, ko daži pazīstami ražotāji jau uzstāda kā standartu. Lai vispār tiktu tur, kur jums ir jabūt, jums ir nepieciešamas riepas, ar kurām ir atļauts braukt pa ceļu, tāpēc nereti ir nepieciešami kompromisi. Tomēr ir svarīgi, lai jūs vienmēr koncentrētos uz kvalitāti arī tad, kad jūsu mērķis ir panākt lielāko ātrumu sacīkšu trasē. Meklējot šādas riepas, pievērsiet uzmanību motocikla riepas ātruma indeksam.

Vai ir vērts pirkt lētas motociklu riepas?

Atbilde uz šo jautājumu lielā mērā ir atkarīga no tā, vai attiecīgās riepas ir zīmolu motociklu riepas no labi zināmiem ražotājiem, piemēram, Bridgestone vai Pirelli. Ar riepām no nezināma ražotāja jūs riskējat, ka sliktos laikapstākļos tās var izraisīt bīstamas situācijas ar neparedzamām braukšanas īpašībām. Turklāt pastāv lielāks risks piedzīvot nevēlamu drebēšanas efektu, kad pie noteikta ātruma stūre sāk vibrēt.

Padoms:Lai ietaupītu naudu, iegādājoties jaunas riepas, pie mums varat iegādāties augstas kvalitātes motociklu riepas pāros. Atkarībā no zīmola un preces, mēs piešķirsim jums atlaidi.

Kuras motocikla riepas ir piemērotas kādiem diskiem?

Motociklu riepu un motociklu disku mijiedarbībai ir izšķiroša nozīme vadāmībai un braukšanas dinamikai. Nav viennozīmīgas atbildes, jo svarīgi ir vairāki faktori. Riepas izmērs un iespējamais riepas platums tiek noteikts, pamatojoties uz esošo disku platumu. Tomēr tas, ar kādu motociklu jūs braucat, arī spēlē lomu riepu izvēlē. Agrāk uzticams kritērijs bija ražotāja izlaiduma sertifikāts. Starplaikā riepām ar mainītiem parametriem konstrukcijā un gabarītos ir jāiegūst ekspertu atzinums, par ko arī jāmaksā sava nodeva. Pērkot jaunas motociklu riepas, jāpievērš uzmanība arī ES tipa apstiprinājumam un riepu atzinumam.

Populāri elektriskie motocikli un atbilstošas riepas

Šobrīd elektriskie motocikli joprojām ir reti uz ceļiem. Pārsteidzoši, ka Harley Davidson ir viens no pionieriem šajā jomā. Vēl viens e-moču ražotājs ir Zero Motorbikes, no ASV. Freeride modelis KTM klāstā ir E-Enduro. Varam sagaidīt, ka nākotnē tirgū ienāks citi, gan zināmi, gan, iespējams, līdz šim diezgan nezināmi piegādātāji.
Papildus jaunajai braukšanas pieredzei, motociklu riepas atkarībā no motocikla veida ir pakļautas tādiem pašiem fiziskajiem un mehāniskajiem apstākļiem kā visiem citiem modeļiem ar iekšdedzes dzinēju. Šī iemesla dēļ vairums cilvēku, pērkot standarta riepas, izvēlas zīmolu kvalitāti no labi zināmiem ražotājiem.

Jaunu motociklu riepu iebraukšana

Ir svarīgi rūpīgi iebraukt jaunas motociklu riepas. Tikko uzliktām, tām joprojām ir gluda virsma ar nelielu saķeri. Tas ir īpaši pamanāms slīpās pozīcijās – pastāv risks, ka, braucot neuzmanīgi, jūs paslīdēsiet.Pievērsiet uzmanību ražotāja specifikācijām attiecībā uz nobraukumu km, kas ir nepieciešams, lai iebrauktu riepas saskaņā ar iepriekšējo pieredzi. Tas, vai jaunās motociklu riepas pilnībā attīstīs savu potenciālu no 50, 100 vai 200 km, ir atkarīgs no jūsu braukšanas stila un šai fāzei izvēlētajiem maršrutiem.Izmantojiet mūsu vietni, lai pasūtītu jaunas motociklu riepas. Sašauriniet meklēšanu pēc motocikla veida, riepu izmēra, ātruma indeksa un vēlamā ražotāja. Vai arī sāciet meklēšanu ar sava motocikla zīmolu. Nekad nav bijis tik vienkārši atrast jaunas riepas savam motociklam!
mo-tyre

Cenās iekļauts PVN un piegāde Latvijā