Payment Banner

Ziemas riepas – braukšanai pa ledu un sniegu!Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Gumijas sakausējuma nozīme

Laika un ceļu apstākļi ziemā var diezgan pēkšņi mainīties. Ziemas riepām nepārtraukti jāgarantē augsta drošības pakāpe kā uz sausa ceļa, tā arī, ja gaisa temperatūra ir zema un ielas ir apledojušas, un apsnigušas. Ziemas riepas un vissezonas riepas, kas piemērotas ziemas apstākļiem ir apzīmētas ar M+S (arī:M&S vai M.S) simbolu.
Riepas ar M+S atzīmi un papildus sniegpārslas simbolu norāda augstas klases kvalitāti.

Gumijas sakausējuma nozīme

Zināms, ka laba saķere uz melnā ledus un sniega pārklātiem ceļiem ir ārkārtīgi svarīga. Ziemas riepas tiek ražotas no īpaša gumijas sakausējuma, kuru neietekmē zema gaisa temperatūra, lai garantētu atbilstošu saķeri šādos laika apstākļos. Tāpēc ziemas riepas spēj ideāli pielāgoties ceļa virsmai ziemas apstākļos.

Atbilstošais protektora zīmējums ziemai

Ziemas riepas ir riepas, kuru protektora zīmējums un konstrukcija ir galvenokārt paredzēta, lai dubļos un sniegā vai slapjā sniegā nodrošinātu lielāku efektivitāti nekā parastai riepai. Ziemas riepas protektora zīmējums parasti sastāv no rievām un/vai cietu bloku elementiem, starp kuriem ir lielākas atstarpes nekā parastajai riepai. Kas nodrošina braukšanas stabilitāti un labu saķeri pat bargos laika apstākļos.

Nodrošinājums pret akvaplanēšanas (ūdens, sniega ķīļa)risku ziemā

It īpaši ziemā, ir pastāvīgs risks, ka ūdens slānis, kas sedz ceļa virsmu var izraisīt akvaplanēšanas, jeb ūdens(sniega, dubļu) ķīļa rašanos. Ziemas riepas ir tā konstruētas, lai liekais ūdens tiktu maksimāli ātri novadīts. Ziemas riepas samazina akvaplanēšanas risku un autovadītāji spēj maksimāli kontrolēt savu transportlīdzekli jebkuros apstākļos.

Ceļojums uz ārzemēm:pievērsiet uzmanību ceļu satiksmes noteikumiem

Vienmēr pārbaudiet ceļu satiksmes noteikumos norādes par ziemas riepu lietošanu ziemas sezonā, pirms dodaties ceļojumā uz ārvalstīm. Ja nav noteikts obligātais ziemas riepu lietošanas periods, tad eksperti iesaka lietot ziemas riepas ar M+S atzīmi laika posmā no oktobra līdz pavasarim.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more