Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

X
Vai jums nepieciešama
palīdzība?
Mēs soli pa solim
jums palīdzēsim
atrast pareizās riepas.
Riepu meklēšana
Platums
Augstums
Diametrs
Reifen Finden
Izlasiet pašreizējās riepas vērtības  

Pēc transportlīdzekļa
Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Ražošanas gads / tips:
Sērija / versija:

Zip Code

or

City

Mūsu priekšrocības

Ziemas riepas – braukšanai pa ledu un sniegu!
Laika un ceļu apstākļi ziemā var diezgan pēkšņi mainīties. Ziemas riepām nepārtraukti jāgarantē augsta drošības pakāpe kā uz sausa ceļa, tā arī, ja gaisa temperatūra ir zema un ielas ir apledojušas, un apsnigušas. Ziemas riepas un vissezonas riepas, kas piemērotas ziemas apstākļiem ir apzīmētas ar M+S (arī:M&S vai M.S) simbolu.
Riepas ar M+S atzīmi un papildus sniegpārslas simbolu norāda augstas klases kvalitāti.

Gumijas sakausējuma nozīme

Zināms, ka laba saķere uz melnā ledus un sniega pārklātiem ceļiem ir ārkārtīgi svarīga. Ziemas riepas tiek ražotas no īpaša gumijas sakausējuma, kuru neietekmē zema gaisa temperatūra, lai garantētu atbilstošu saķeri šādos laika apstākļos. Tāpēc ziemas riepas spēj ideāli pielāgoties ceļa virsmai ziemas apstākļos.

Atbilstošais protektora zīmējums ziemai

Ziemas riepas ir riepas, kuru protektora zīmējums un konstrukcija ir galvenokārt paredzēta, lai dubļos un sniegā vai slapjā sniegā nodrošinātu lielāku efektivitāti nekā parastai riepai. Ziemas riepas protektora zīmējums parasti sastāv no rievām un/vai cietu bloku elementiem, starp kuriem ir lielākas atstarpes nekā parastajai riepai. Kas nodrošina braukšanas stabilitāti un labu saķeri pat bargos laika apstākļos.

Nodrošinājums pret akvaplanēšanas (ūdens, sniega ķīļa)risku ziemā

It īpaši ziemā, ir pastāvīgs risks, ka ūdens slānis, kas sedz ceļa virsmu var izraisīt akvaplanēšanas, jeb ūdens(sniega, dubļu) ķīļa rašanos. Ziemas riepas ir tā konstruētas, lai liekais ūdens tiktu maksimāli ātri novadīts. Ziemas riepas samazina akvaplanēšanas risku un autovadītāji spēj maksimāli kontrolēt savu transportlīdzekli jebkuros apstākļos.

Ceļojums uz ārzemēm:pievērsiet uzmanību ceļu satiksmes noteikumiem

Vienmēr pārbaudiet ceļu satiksmes noteikumos norādes par ziemas riepu lietošanu ziemas sezonā, pirms dodaties ceļojumā uz ārvalstīm. Ja nav noteikts obligātais ziemas riepu lietošanas periods, tad eksperti iesaka lietot ziemas riepas ar M+S atzīmi laika posmā no oktobra līdz pavasarim.

Cenās iekļauts PVN un piegāde Latvijā