Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Fullway riepas – maksājiet mazāk, saņemiet vairāk

General

Fullway ir zemcenu zīmols, kura īpašnieks ir Qingdao Fullrun riepu korporācija Ķīnā, uzņēmums, kurš pievērsies automobīļu riepu ražošanai un attīstīšanai. Ražotājs ir sasniedzis vērtējumu kā visaktīvākais Ķīnas riepu eksportētājs no 2011. līdz 2015. gadam, un Fullway ir viens no populārākajiem brendiem starptautiskajā tirgū.

Respektējamā izlase ar vasaras un ziemas riepām vieglajām automašīnām, SUViem un vieglajiem kravas auto, Fullway modeļi ir kārdinošs piedāvajums autovadītajiem, kuriem vajag ne dārgas, bet toties uzticamas riepas ikdienas braukšanai. Visi produkti Latvijas tirgum atbilst pilnīgi ES drošības un kvalitātes standartiem un regulām. Cenas ir ļoti konkurējošas pat ekonomiskā sektorā.

Labi cenotas ekonomiskas riepas ekonomiskai braukšanai, ar Fullway riepām no reifen-direkt.lv

Klientiem, kuri ieinteresēti uzticamās lētās vasaras riepās, Fullway HP108 un HS288 modeļi izrādīsies ļoti interesanti. Vai varbūt Jums interesē jauns ziemas riepu komplekts? Fullway Wintermax var būt tieši tas, ko Jūs meklējiet. Pašķirstiet mūsu katalogu un mierīgi izvēlaties, mums ir plašs kārdinošu piedāvājumu klāsts visiem transportlīdzekļiem un autovadītājiem.

Pasūtiet tagad divas vai vairāk Fullway riepas no reifen-direkt.lv un ietaupiet vēl vairāk naudu, pateicoties mūsu bezmaksas piegādes politikai. Mēs vienmēr Jūs novērtējam un piedāvājam Jums visizdevīgakos darījumus un labāko apkalpošanu!