Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Pievienojaties Reifen-direkt.lv partneru programmai

 

affiliates
Vai Jums ir labi apmeklēta mājas lapa par automašīnām, riepām vai diskiem? Vai Jūs vēlētos pelnīt naudu ar savu mājas lapu? Reifen-direkt.lv partneru programma šo iespēju padara vienkāršu.
 
Kļūstiet par reifen-direkt.lv partneri:
Izmantojot partneru programmu tīklus Awin, piesakieties mūsu partneru programmai tagad un kļūstiet par ieguvējiem jau rītu! Pieteikšanās un piedalīšanās ir bez maksas.
 
Jūs varat izvēlēties savu mīļāko tīklu:
 
Awin

Reģistrēties caur Awin

 

1. Reklāmas materiālu integrēšana:

Mēs piedāvājam lielu daudzumu reklāmas materiālus, ko Jūs viegli varat integrēt savā mājas lapā. Mūsu reklāmas portfolio ietilpst visas parastās reklāmas formas kā, piemēram, baneri, tekstu saites un riepu meklēšanas logi (pieejami arī kā white label). Mums ir kaut kas katrai mājas lapai! Mēs iesakam arī integrēt mūsu reklāmas materiālus Jūsu laikrakstos, tādējādi vēl vairāk uzlabojot savas peļņas iespējas.

2. Gādāšana par pirkumiem:

Ja kāds Jūsu mājas lapas apmeklētājs uzklikšķinātu uz integrēto reifen-direkt.lv reklāmu, viņš tiktu pārvirzīts uz mūsu veikalu reifen-direkt.lv. Jūs saņemtu peļņu 3 % apmērā no jebkura pirkuma, ko apmeklētājs, pārvirzīts no Jūsu lapas, veiktu. (Šie procenti tiek aprēķināti no netto pasūtījuma vērtības, neieskaitot PVN, iepakošanu un tansportēšanu).

3. Saņemiet peļņu:

Jūs varat iekasēt ievērojamu peļņu jau no tikai dažiem tirdzniecības darījumiem mēnesī.
 
Mūsu partnerības noteikumi un nosacījumi.

reifen-direkt.lv Affiliate Programme: