Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

X
Vai jums nepieciešama
palīdzība?
Mēs soli pa solim
jums palīdzēsim
atrast pareizās riepas.
Riepu meklēšana
Platums
Augstums
Diametrs
Reifen Finden

Pēc transportlīdzekļa
Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Ražošanas gads / tips:
Sērija / versija:

Mobilitātei optimizētās riepas iekaro tirgu

Nevienam nepatīk caurumi riepās. Jūsu automašīna kļūst nebraucama, iespējams, pat slikti pārredzamā un/vai bīstamā vietā. Pirms jūs varat braukt, bojājumi ir jāpārbauda un jāsalabo. Bojātā riepa ir jāaizstāj ar rezerves riepu vai avārijas riteni, lai jūs varētu aizvest savu automašīnu uz tuvāko autoservisu. Pat ar rezerves riteni un visiem nepieciešamajiem instrumentiem, riepas mainīšana blīvas satiksmes ceļa malā var izrādīties murgs. Pirmkārt, garām šaujas ātras automašīnas, otrkārt, pastāv risks, ka riteņu skrūvju uzgriežņus nevar atskrūvēt pat ar vislabākajiem darba rīkiem. Lai risinātu šādas problēmas, riepu ražotāji ir izstrādājuši pašlabojošas mobilitātes riepas. Ir dažādas tehnoloģijas, no Runflat un ‘Seal’ līdz DriveGuard. Turpinājumā izskaidrosim šo tehnoloģiju funkcijas.

Runflat riepas


Tyre Hole

Ja Run-Flat riepa zaudē spiedienu, tās forma tiek saglabāta pateicoties stingriem gumijas sāniem. Sāni ir izgatavoti no gumijas savienojuma, kas nodrošina riepu stabilitāti bojājumu gadījumā. Turklāt ir pastiprināta riepas konstrukcija vietā, kur riepa tiek stiprināta pie diska, tādējādi novēršot risku, ka riepa varētu nonākt nost no diska. Ir iespējams turpināt braukt ar šo riepu līdz 80 kilometriem, ar maksimālo ātrumu 80 km / h (ja gaiss izplūst no riepas pēc bojājuma). Gadījumā, ja riepā ir bojājums, kura rezultātā ir gaisa spiediena zudums, spiediena kontroles sistēmas sensori zvana trauksmes signālu, lai vadītājs apzinās bojājumu. Atkarībā no modeļa šie sensori atrodas tieši riepās, kur tie mēra temperatūru un spiedienu, vai sistēma novērtē ABS sensoru signālus. Pateicoties Runflat riepām, autovadītājiem ir aiztaupīti ilgstoši gaidīšanas laiki, līdz palīdzības dienesti ierodas. Tā vietā viņi var lēnām braukt tieši uz tuvāko autoservisu. Run-Flat riepas ir pieejamas mūsu veikalā kā vasaras un ziemas riepas. Atkarībā no ražotāja, Run-Flat riepām ir dažādi apzīmējumi. Continental, piemēram, apzīmē savas Run-Flat Riepas ar SST, saīsinājums vārdiem Self Supporting Tyre’.

Jūs varat redzēt mūsu RunFlat kategorijas riepas šeit:

Vienkārši izvēlieties savu riepu izmēru un ātruma indeksu un atrodiet perfektās riepas jums.

SEAL riepas


Atšķirībā no run-flat riepām, Seal riepas var pašas saremontēties. Mēs runājam par pašdzīstošām riepām. Kad caurdurtas, pašdzīstošo riepu tehnoloģija automātiski aizzīmogo bojāto vietu. Tas notiek ar īpašu lipīgu vielu, kas izklāta riepas iekšpusē. Šī viela aptver cauruma izraisītāju, piemēram, naglu. Tiklīdz priekšmets ir izvilkts, lipīgā viela aizver caurumu. Viela tiek iespiesta caurumā ar gaisa spiediena palīdzību, kas ir riepā. Līdz ar to ar riepu var viegli aizbraukt uz autoservisu.

Atšķirībā no run-flat riepām, SEAL tehnoloģijai nav nepieciešama ne spiediena kontroles sistēma, ne īpaši diski. Kā arī: to var izmantot jebkuram transportlīdzeklim. Viens no ražotājiem, kas izstrādāja SEAL tehnoloģiju, ir Continental ar savu ContiSeal produktu. Īpašās ContiSeal riepas izmanto šo jauno tehnoloģiju, tās var aizvērt caurdurtas vietas līdz pieciem milimetriem diametrā. Lai gan tehnoloģija tiek uzskatīta par drošu, ražotāji iesaka izmantot riepu spiediena kontroles sistēmu, drošības labad. Neatkarīgi no tā, ar riepu pēc bojāmuma var braukt kā parasti un nav nepieciešamības samazināt braukšanas ātrumu. Tomēr tiesību aktos ir noteikts, ka nepieciešama speciālista pārbaude pēc iespējas ātrāk, tāpēc joprojām ir jāveic ceļojumu uz autoservisu.

Apskatiet mūsu top riepas SEAL kategorijā:

Vienkārši izvēlieties savu riepu izmēru un ātruma indeksu un atrodiet perfektās riepas jums.


DriveGuard riepas


Tehnoloģija DriveGuard riepās ir balstīta uz jaunizveidotām spurām - tā sauktajām "dzesēšanas spurām". Riepu ārējās sienas ir pastiprinātas, padarot tos īpaši izturīgas gar protektoru. Turklāt sānu malas ir spēcīgākas un mazāk jutīgas pret bojājumiem. Piezīme: brīdinājuma sistēmas izmantošana ir obligāta, lai nodrošinātu, ka autovadītājs apzinās, ka transportlīdzeklim ir bojāta riepa! Kopš 2014. gada ikvienam, kurš izmanto DriveGuard riepas, ir jābūt elektroniskai riepu spiediena noteikšanas sistēmai savā transportlīdzeklī.

Bridgestone atbalsta gredzens


Bridgestone atbalsta gredzens jebšu Bridgestone Support Ring (BSR) ir vēl viens Bridgestone izstrādāts produkts. BSR ir metāla gredzens, kas uzstādīts zem riepas protektora, kas ievērojami palielina riepas stabilitāti. Tomēr BSR riepas pašlaik nevar uzstādīt katram transportlīdzeklim. Ir nepieciešama īpaša iekārta, lai tās uzmontētu, tā ir līdz šim rezervēta Toyota tīklam.

Nekad vairs nepalieciet ceļmalā ar caurdurtu riepu

Riepu ražotāji ir pieteikuši karu caurumiem un pastāvīgi attīsta jaunas tehnoloģijas, lai palielinātu braukšanas komfortu un drošību. Zemāk ir dažas no riepām, ko mēs piedāvājam mūsu veikalā:

Cenās iekļauts PVN un piegāde Latvijā