Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Mūsu ieguldījums ilgtspējībā

Ilgtspējīgs preču klāsts

Mūsu produktu klāstā jau atradīsiet ilgtspējīgas un resursus taupošas riepas.

Mūsu ilgtspējības zīmogs

Ilgtspējīgi produkti kopā ar mums nopelna balvu.

Mūsu zināšanas, lai palīdz jums

Mēs sniedzam vērtīgus padomus: Ko jūs kā autobraucējs vienkārši varat darīt savā labā?

Ilgtspējība sākas ar riepu iegādi, turpinās ikdienas braukšanas paradumos un beidzas ar profesionālu nolietoto riepu utilizāciju. Mēs vietnē reifendirekt.lv — Eiropas lielākais riepu mazumtirgotājs — piedāvājam ieteikumus par šo būtisko tēmu, sniedzam padomus, kā atrast riepas, un ziņojam par to, kādus inovatīvus produktus un idejas riepu ražotāji plāno gatavot. Tikai kopā varam sasniegt mērķi – ilgtspējīgāku,

Mēs piedāvājam jums ātru meklēšanu pēc ilgtspējīgākām riepām

Ar mūsu meklēšanas filtru palīdzību jūs varat ātri un vienkārši meklēt riepas, kas ir, piemēram, degvielu vai resursus taupošas.

ES marķējums – būtisks aspekts jūsu riepu izvēlē

Izvēloties riepu, pievērsiet uzmanību ES riepu marķējuma vērtībām. Tie sniedz labu pārskatu par to, vai riepa ir degvielu taupoša.

Mūsu montāžas partneri - efektīva piegāde un nolietoto riepu utilizācija

Iegādājoties riepas, izmantojiet iespēju riepas uzmontēt kādā no mūsu partneru autoservisiem. Tādā veidā arī jūsu nolietotās riepas tiks pareizi utilizētas, ja izvēlaties sevisu, kas tās pieņem.

Atjaunotas riepas – ilgtspējīgas un ārkārtīgi resursiem draudzīgas

Runājot par kvalitāti un drošību, atjaunotās riepas noteikti var konkurēt ar pilnīgi jaunām riepām. Tam pierādījums ir tas, ka jūs saņemat divu gadu ražotāja garantiju atjaunotām riepām – tāpat kā jaunām riepām.

Skatīt vairāk

Riepas elektriskajām automašīnām – tām ir jāatbilst!

Elektriskās automašīnas kļūst arvien populārākas. Taču gan elektriskajiem, gan hibrīdautomobiļiem nepieciešamas īpašas riepas.

Skatīt vairāk