Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Mūsu ieguldījums ilgtspējībā

Ilgtspējīgs preču klāsts

Mūsu produktu klāstā jau atradīsiet ilgtspējīgas un resursus taupošas riepas.

Mūsu ilgtspējības zīmogs

Ilgtspējīgi produkti kopā ar mums nopelna balvu.

Mūsu zināšanas, lai palīdz jums

Mēs sniedzam vērtīgus padomus: Ko jūs kā autobraucējs vienkārši varat darīt savā labā?

Ilgtspējība sākas ar riepu iegādi, turpinās ikdienas braukšanas paradumos un beidzas ar profesionālu nolietoto riepu utilizāciju. Mēs vietnē reifendirekt.lv — Eiropas lielākais riepu mazumtirgotājs — piedāvājam ieteikumus par šo būtisko tēmu, sniedzam padomus, kā atrast riepas, un ziņojam par to, kādus inovatīvus produktus un idejas riepu ražotāji plāno gatavot. Tikai kopā varam sasniegt mērķi – ilgtspējīgāku,

Ilgtspējība nosaka gan patērētāju izvēli, gan valdības politiku, par ko liecina iespaidīgā zaļo riepu tirgus izaugsme. Tās riepas, kurās izmantoti videi draudzīgi materiāli un progresīvas tehnoloģijas, sola ievērojamus energoefektivitātes un vides veiktspējas uzlabojumus.

Vēl viens pārliecinošs iemesls investēt videi draudzīgās automašīnu riepās ir elektrisko transportlīdzekļu pieaugošā popularitāte. Šīs riepas palīdz uzlabot transportlīdzekļa veiktspēju un tām ir izšķiroša loma ierobežotā elektrisko transportlīdzekļu diapazona problēmu risināšanā. Nepārtrauktais pieprasījums pēc videi draudzīgām riepām oriģinālo iekārtu ražotāju sektorā izceļ šo produktu būtisko lomu autobūves nozares nākotnes veidošanā.

Paredzams, ka prognozētajā periodā no 2021. līdz 2027. gadam zaļo riepu tirgus CAGR pieaugs par 11,02%.

Patērētāju vēlme pēc videi draudzīgiem mobilitātes risinājumiem palielina pieprasījumu pēc “zaļām” riepām, kas ir gan energoefektīvas, gan videi draudzīgas. Būtisks faktors šajās riepās ir izmantoto materiālu veids. Riepu ražotāji strādā, lai gumiju aizstātu ar sintētiskiem kompozītmateriāliem, kas bieži satur silīcija dioksīdu. Silīcija dioksīds aizstāj gumiju protektorā, samazinot berzi uz ceļa un samazinot rites pretestību. Rezultātā palielinās energoefektivitāte, jo rites pretestība veido aptuveni 10-15% degvielas patēriņu automašīnās un līdz 30% kravas automašīnās. Lai gan riepas ar zemu rites pretestību to samazina tikai par 2–3 %, ar to saistītais degvielas ietaupījums joprojām ir videi draudzīgs.

Videi draudzīgo automašīnu riepu tirgus līderu vidū ir tādas korporācijas kā Michelin, Bridgestone, Continental, Goodyear Tire & Rubber Company, Pirelli & C. SpA un daudzas citas. Šie ražotāji nepārtraukti iegulda produktu pētniecībā un attīstībā, kā arī ģeogrāfiskajā paplašināšanā.

Avots: Ziņojums: Automotive Green Tires Market - Growth, Trends, COVID-19 Impact, and Forecasts (2022 - 2027) (09.2022) (Datums: 26.10.2023)

Mēs piedāvājam jums ātru meklēšanu pēc ilgtspējīgākām riepām

Ar mūsu meklēšanas filtru palīdzību jūs varat ātri un vienkārši meklēt riepas, kas ir, piemēram, degvielu vai resursus taupošas.

ES marķējums – būtisks aspekts jūsu riepu izvēlē

Izvēloties riepu, pievērsiet uzmanību ES riepu marķējuma vērtībām. Tie sniedz labu pārskatu par to, vai riepa ir degvielu taupoša.

Mūsu montāžas partneri - efektīva piegāde un nolietoto riepu utilizācija

Iegādājoties riepas, izmantojiet iespēju riepas uzmontēt kādā no mūsu partneru autoservisiem. Tādā veidā arī jūsu nolietotās riepas tiks pareizi utilizētas, ja izvēlaties sevisu, kas tās pieņem.

Atjaunotas riepas – ilgtspējīgas un ārkārtīgi resursiem draudzīgas

Runājot par kvalitāti un drošību, atjaunotās riepas noteikti var konkurēt ar pilnīgi jaunām riepām. Tam pierādījums ir tas, ka jūs saņemat divu gadu ražotāja garantiju atjaunotām riepām – tāpat kā jaunām riepām.

Skatīt vairāk

Riepas elektriskajām automašīnām – tām ir jāatbilst!

Elektriskās automašīnas kļūst arvien populārākas. Taču gan elektriskajiem, gan hibrīdautomobiļiem nepieciešamas īpašas riepas.

Skatīt vairāk