Payment Banner

Kravas Transportlīdzekļu Riepas
ziemas riepas 
Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Kravas Transportlīdzekļu Riepas

Atrast piemērotu riepu pāri kravas transporta auto ir sarežģītāk, nekā nopirkt parastas automašīnu riepas. Izvēloties pareizo izmēru, jāpievērš arī uzmanība uz kuras ass tiks montētas šīs riepas: vai tās ir riepas, kas piemērotas stūrējošajai asij, piedziņas asij, vai paceļamajai asij. reifen-direkt.lv arī piedāvā visu veidu riepas. Labas riepas ir svarīgākais kravas transporta līdzekļiem, it sevišķi ziemā.
Prasības attiecībā uz kravas transporta līdzekļu riepām ir ļoti augstas – tām jāiztur ļoti lieli pārbraucieni ar apjomīgu kravu, dažkārt arī pa bezceļiem. Nodilumizturība, spiediena sadalījums un rites pretestība ir riepu kvalitātes svarīgākie rādītāji. Šie rādītāji ietekmē arī riepas nobraukuma mūžu, tāpēc ekonomiskums varētu būt viens no svarīgākajiem faktoriem līdzās drošībai.

Ziemas riepas Jūsu kravas transporta līdzeklim

Reifen-direkt.lv Jūs varat plašā klāstā izvēlēties kravas transporta līdzekļu riepas, tai skaitā atpazīstamu zīmolu riepas, tādas kā: Continental, Bridgestone un Goodyear. Izvēlieties izmēru, asi un sezonu, kura Jums nepieciešama, lai pārlūkotu kravas transporta līdzekļu riepas, kas pieejamas mūsu veikalā. Mēs piedāvājam Jums augstas kvalitātes preces par pieejamām cenām un ļoti ātru piegādi.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Clients opinions

Shop rating
more