Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties
X
Vai jums nepieciešama
palīdzība?
Mēs soli pa solim
jums palīdzēsim
atrast pareizās riepas.
Riepu meklēšana
Platums
Augstums
Diametrs
Reifen Finden

Pēc transportlīdzekļa
Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Riepas elektriskiem un hibrīdu automobīļiem

Pieaugot to reģistrācijas skaitam, elektriskās automašīnas un transportlīdzekļi ar hibrīddzinējiem vairs nav tikai tendence, bet lēnām kļūst par pastāvīgu tirgus daļu. Dabiski, ka elektriskajām automašīnām (vai elektriskajiem transportlīdzekļiem kopumā) un hibrīdiem ir nepieciešamas īpašas riepas.

Kas jāņem vērā, izvēloties riepas

Droša saķere, augsts braukšanas komforts un tomēr ārkārtīgi ekonomiskas - šīs ir specifikācijas. Riepu nozarei nav viegls uzdevums. Var būt piemēroti arī parasto riepu modeļi ar zemu rites pretestību (atpazīstami pēc AA etiķetes vērtībām) un lielu kravnesību. Mūsu tiešsaistes veikalā mēs varam jums piedāvāt riepas, kas īpaši pielāgotas šīm prasībām.

Kādas ir ražotāju jaunākās riepas?


Starplaikā elektromobiļu riepām ir izveidojies termins "garš un šaurs". Tas attiecas uz riepām ar lielu apkārtmēru un šauru protektoru, t.i., riepas, kas īpaši paredzētas elektromobiļiem. Daži labi pazīstami ražotāji tagad piedāvā īpašas riepas elektromobiļiem:
 • Michelin ePrimacy
  ar līdz pat 7% lielāku diapazonu elektriskajiem transportlīdzekļiem, riepu izmēri no 15 līdz 20 collām
 • Continental EcoContact 6
  mazāks degvielas patēriņš, liels nobraukums, augsto tehnoloģiju silīcija dioksīda savienojums
 • Hankook Kinergy Eco 2
  optimizēta degvielas patēriņa efektivitātei, samazināts riepu rites troksnis, uzlabota saķere gan uz slapja, gan sausa seguma
 • Kumho Wattrun VS31
  īpaši vieglas riepas, pateicoties mūsdienīgu materiālu izmantošanai, maksimālai degvielas patēriņa efektivitātei optimizēta rites pretestība, klusa un ērta vadāmība

Prasības elektromobiļu riepām


 • Drošība
  Kā vienmēr, galvenais noteikums ir: vispirms drošība! Elektromobiļu riepām ir jāgarantē gan atbilstoša saķere, gan īsi bremzēšanas ceļi, īpaši nelabvēlīgos laikapstākļos. Otrais burts uz riepas marķējuma - ideālā gadījumā A - norāda uz ļoti labām bremzēšanas īpašībām mitros apstākļos.
 • Zema rites pretestība un lielāka kravnesība
  Elektriskās automašīnas parasti ir smagākas, jo tajās ir milzīgas baterijas. Tāpēc izmantotajām riepām jāpārvalda līdzsvars starp palielinātu slodzi, no vienas puses, un no tā izrietošo augstāko rites pretestību, riepu nodilumu un enerģijas patēriņu, no otras puses. Daži riepu ražotāji smagākām automašīnām piedāvā riepas ar XL marķējumu. Zemākās iespējamās rites pretestības sasniegšana (A efektivitātes klase) joprojām ir mērķis, jo ir skaidrs: jo mazāka pretestība, jo augstāks diapazons.
 • Griezes moments
  Elektriskās piedziņas dēļ paātrinājuma sākumā elektrisko un hibrīdtransportlīdzekļu riepām ir lielāks griezes moments nekā parasti benzīna vai dīzeļdzinēju transportlīdzekļiem. Tas papildus ietekmē nobraukumu
 • Zems trokšņa līmenis
  Zems trokšņa līmenis noteikti palielina braukšanas komfortu. Tā kā elektriskās automašīnas parasti ir ļoti klusas, tas arī jāpatur prātā, izvēloties riepas.

Kādas piemērotas riepas reifen-direkt.lv iesaka jūsu elektromobilim?

Zemāk ir daži izcilākie riepu varianti - pieejami mūsu veikalā: