Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

Renault riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Šodien Renault ir viens no lielākajiem auto tirdzniecības zīmoliem Eiropā. Pateicoties tam piederošajam plašajam modeļu klāstam, Renault ir nepieciešamais transportlīdzeklis visām vajadzībām. Šeit ir daži populārākie modeļi, tādi kā:

 • Renault Clio
 • Renault Espace
 • Renault Kangoo
 • Renault Laguna
 • Renault Mégane
 • Renault Twingo

  Katram modelim mēs piedāvājam plašu kvalitatīvu riepu izvēli no visiem vadošajiem ražotājiem. Sākotnējam transportlīdzekļu aprīkojumam Renault paļaujas uz kvalitatīvām riepām no Michelin. Jūs varat izvēlēties no visiem ierastajiem riepu izmēriem savam Renault. Sīkāka informācija par riepu izmēriem ir atrodama jūsu reģistrācijas apliecībā vai reģistrācijas dokumentā.

  Kvalitatīvas Renault riepas garantē jums drošu braukšanu

  Automašīnas riepas ir vienīgais savienojums starp transportlīdzekli un ceļu. Tāpēc ir svarīgi, lai riepas būtu drošas. Tā kā riepas laika gaita kļūst porainas, jums ir arī regulāri jāpārbauda to stāvoklis un nepieciešamības gadījumā jānomaina tās. Vasaras riepas ir drošas tikai pie temperatūras virs 7 grādiem. Tāpēc jums ir jāpāriet uz ziemas riepām aukstās sezonas sākumā. Pateicoties īpašajam gumijas maisījumam un protektora dizainam, ziemas riepas nodrošina augstāko drošības līmeni pat zemā temperatūrā. Svarīgi, lai ieteicamais 4 mm dziļums netiek pārsniegts. Gan bremžu vadība, gan izpildījums pagriezienos tiek ievērojami uzlaboti ar ziemas riepām. Pienākot pavasarim, jums ir jāpāriet atpakaļ uz vasaras riepām. Tām ir optimizēti protektoru bloki, kas piemēroti vasaras apstākļiem, un tāpēc tās nodrošina labāku saķeri un drošību uz sausiem un slapjiem ceļiem. Papildus, vasaras riepu degvielas patēriņš ir ievērojami zemāks.

  Mēs piedāvājam pieskaņotas Renault riepas visām vajadzībām. Pateicoties vadošo ražotāju kvalitatīvajām riepām, jūs ne tikai esat vienmēr drošībā uz ceļa, bet arī braukšanas komforts ir uzlabots. Zemā rites pretestība nodrošina augstu riepu nobraukumu un pazeminātu degvielas patēriņu.
Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.
^