Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

Riepas priekš Audi

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Audi ražotāja aizsākumi meklējami tālajā 1899. gadā. Šodien, Audi ražo sportiska izskata premium klases automašīnas. Audi ir viens no vadošajiem vidējās, biznesa un luksus klases auto ražotājiem. Tāpēc Audi piedāvājumā ir dažādi auto modeļi, sākot no maziem līdz apvidus auto. Braukšana ar Audi automašīnām ir ļoti komfortabla, it īpaši, ja tās ir aprīkotas ar atbilstošām riepām. Atbilstošu riepu izvēle ir ļoti svarīga, jo katram modelim ir atbilstoša specifikācija, kurā norādīti kritēriji, kādas riepas konkrētajam auto ir atbilstošas. Tāpēc, drošība braukšanas laikā tiek garantēta jebkuros apstākļos.

Kā atrast ideālas riepas priekš Audi

Audi iesaistās visu riepu projektēšanā, kurām jāatbilst dažādiem šī ražotāja modeļu tehniskajiem parametriem. Audi sadarbojas ar dažādiem riepu ražotājiem, piemēram, Bridgestone, kas ražo riepas, kuras apstiprinātas tādiem modeļiem, kā Audi A3, Audi A8 vai Audi TT modeļiem. Pat tādiem modeļiem kā A4, A6 vaiQ7 standarta aprīkojumā izmantotas Bridgestone riepas. Audi sadarbojas arī ar Dunlop un Goodyear riepu ražōtājiem, lai aprīkotu savus automobīļus.

Drošība jebkurā situācijā

Ar riepām, kas piemērotas Audi Jūs pilnībā pārvaldāt savu automašīnu jebkuros laikapstākļos. Riepas, kas projektētas priekš Audi atbilst visām prasībām. Sportiskam braukšanas stilam pa bezceļiem ar

  • Audi Q3
  • Audi Q5
  • vai
  • Audi Q7

Jūs atradīsiet atbilstošās bezceļu riepas, kas var pieveikt dažādus šķēršļus bez piepūles. Mēs iesakām Jums pirkt riepas, kuras ir stiprinātas (armētas), jo tās ir noturīgākas pret sitieniem un triecieniem. Lai paaugstinātu komfortu braukšanas laikā ar augstākās klases Audi modeļiem, izvēlieties riepas, kurām ir zema rites pretestība un mazs trokšņu līmenis, tādējādi Jūs samazināsiet degvielas patēriņu un nodrošināsiet, ka Jūsu Audi riepas ir ekonomiskas.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.
^