Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

Volkswagen riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Tā kā ir liels Volkswagen modeļu klāsts, ir arī dažādi katram modelim piemērotu riepu piedāvājumi. Volkswagen strādā ar dažādiem riepu ražotājiem, lai varētu nodrošināt atbilstošas riepas katram modelim. Slavenie ražotāji:

piedāvā riepas visām prasībām. Lielākajai Volkswagen modeļu daļai standarta aprīkojumā ir Pirelli riepas. Dunlop riepas tiek izmantotas, lai aprīkotu Phaeton un Touareg modeļus.

Drošs ceļojums jebkuros laika apstākļos

Lai droši brauktu gan vasarā, gan ziemā, ir jāpārslēdzas starp vasaras riepām un ziemas riepām. Pie temperatūras, kas ir zemāka par 7 celsija grādiem, uz apsniguša un apledojuša ceļa tikai ziemas riepas var nodrošināt jums stabilitāti un drošību. Vasaras riepas nodrošina teicamu saķeri pie augstākas temperatūras uz slapja ceļa. Gan vasaras, gan ziemas riepas var uzstādīt gan uz tērauda, gan vieglmetāla diskiem. Izvēloties riepas, jūs varat arī iegādāties pilnus riteņus, kas dod jums priekšrocību nopirkt riepu, kas jau ir uzstādīta uz diska. Tādējādi, nav nepieciešamības uzstādīt Volkswagen riepas uz tērauda vai vieglmetāla diskiem. Mēs piedāvājam gan riepas, gan pilnus riteņus, ka projektēti, lai atbilstu jūsu Volkswagen automašīnas prasībām.

Volkswagen riepas par pieejamām un mērenām cenām

Pateicoties mūsu daudzveidīgajiem riepu piedāvājumiem, ir viegli atrast pareizās riepas jūsu Volkswagen modelim. Turklāt, jums var piedāvāt plašu/lielu riepu, kas perfekti der jūsu VW modeļiem, piedāvājumu. Drošības iemeslu dēļ, iegādājoties riepas, ir jāpievērš uzmanība ne tikai cenai, bet arī kvalitātei. Kvalitatīvas riepas nodrošina ne tikai augstu komforta līmeni, bet ir arī rentablas. Zema rites pretestība nodrošina zemu trokšņa līmeni un vienlaicīgi zemu degvielas patēriņu.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.
^