Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Riepas priekš BMW

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Ražošanas gads / tips:
Sērija / versija:

Sākot no 1929. gada BMW ražo augstas kvalitātes automašīnas, lai iepriecinātu braucējus visā pasaulē. Lai pilnībā kontrolētu savu automašīnu, atkarībā no braukšanas apstākļiem, ir ļoti svarīgi izvēlēties atbilstošas riepas. Jūs varat izvēlēties no plašā produktu klāsta vasaras, ziemas un vissezonas riepas Jūsu BMW automašīnai.

Riepas, kas projektētas priekš BMW automašīnām

BMW sadarbojas ar riepu ražotājiem, kas ražo riepas visiem esošajiem BMW modeļiem. Tāpēc, uzņēmums sadarbojas ar tādiem riepu ražotājiem, kā

Riepas ir speciāli projektētas tā, lai atbilstu visiem BMW modeļiem. Riepas , kas apstiprinātas, kā BMW OE var atšķirt pēc zīmes uz riepas sānmalas: zvaigzne, va burts A, kuram eko zvaigzne – tie ir simboli, kas norāda uz BMW modeļiem ražoto riepu apstiprinājumu.

Atrodiet atbilstošās riepas savam BMW modelim

Ņemot vērā konkrētas norādes, Jūs varat viegli atrast atbilstošās riepas savam BMW. Nepieredzējušiem pircējiem riepu apzīmējumi var šķist nesaprotami, vai grūti atšifrējami. Uz riepas ārmalas Jūs varat ieraudzīt riepas platumu milimetros (piemēram 195), kam seko augstums (riepas augstums/riepas platumu;piemēram 65) un diska dieametrs collās. Nākamie apzīmējumi ir ātruma indekss, kas uzrādīts ar burtiem (piem., H).

Atbilstošas riepas katram BMW modelim

Vai Jums ir BMW X sērijas automašīna, un Jūs bieži dodaties offroad braucienos? Ja jā, tad Jums nepieciešamas drošas offroad riepas, kas garantē arī braukšanas komfortu. Offroad riepas ir īpaši projektētas, lai garantētu to kvalitāti, izturību un komfortablu braukšanu. Autoīpašniekiem, kuriem pieder

  • BMW 5 sērijas
  • BMW 6 sērijas
  • BMW 7 sērijas

automašīnas, iesakām izvēlēties riepas ar samazinātu rites pretestību, zems trokšņu līmenis veicina augstu braukšanas komforta līmeni. Atbilstoši Jūsu automodelim, pērkot riepas savam BMW, Jums jāpievērš uzmanība riepu ekonomiskumam. Meklējiet riepas ar zemu nodilumu un izcilu veiktspēju. Izvēloties atbilstošas riepas, varēsiet samazināt degvielas patēriņu.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.