Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Hyundai riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Ražošanas gads / tips:
Sērija / versija:

Hyundai ir tirgū viens no jaunākajiem transportlīdzekļu ražotājiem. Kompānija ir dibināta 1969. gadā un astoņus gadus vēlāk tie izlaida savus pirmos auto modeļus. Drīzumā Hyundai kļuva par vienu no lielākajiem auto ražotājiem pasaulē. To modeļi tiek pārdoti visā pasaulē.

Tie ražo vidējās klases auto, minivenus, SUV un sporta auto. Riepu Hyundai automašīnām klāsts ir dažāds. Gandrīz katrs riepu ražotājs piedāvā šīm automašīnām piemērotas riepas. Kā viens no lielākajiem auto ražotājiem, Hyundai sadarbojas ar dažādiem riepu izgatavotājiem. Hyundai i10, i30 un Elantra modeļi ir aprīkoti ar Hankook riepām. Hyundai Accent ir sākotnēji aprīkots ar Michelin Energy riepām. Neatkarīgi no jūsu Hyundai modeļa reifen-direkt.lv jūs varēsiet atrast īstās riepas.

Piemērotas riepas katram Hyundai modelim

Tādi modeļi kā Hyundai i10, i20 vai i30 parasti ir aprīkoti ar riepām, kuru platums ir starp 155 un 165 mm. Lielāki modeļi, tādi ka Hyundai Grandeur ir aprīkoti ar riepām, kuri izmērs ir 225/60 R16. Jūs varat izvēlēties arī sekojošus izmērus:

  • 235/55 R17
  • 235/45 R18
  • 235/45 R19

SUV modeļiem, tādiem kā Hyundai Tucson, jūs varat piemērot platākas riepas (līdz 245 mm platumam). Jūs varat pārbaudīt, kādi izmēri atbilst jūsu Hyundai auto, pārbaudot reģistrācijas apliecību vai automašīnas identitātes karti. Mēs iesakām jums izmantot riepas, kuras ir atzinīgi novērtējis ražotājs.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.