Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

Smart riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Smart Automobile ir Daimler AG auto filiāl, kas specializējas mikro auto ražošanā, ar centrālo mītni pilsētā Böblingen, Vācijā, un tās galvenā rūpnīca ir pilsētā Hambach, Francijā. Kompānija tika dibināta 1994. gadā, un 2012. gadā Smart paziņoja, ka tā ir pārdevusi vairāk nekā 103,000 transportlīdzekļu visā pasaulē. Kompaktie transportlīdzekļi ideāli der autovadītājiem, kas pastāvīgi vada auto pieblīvētās lielpilsētu teritorijās.

Ja jūs vadāt vecāku Smart Forfour vai Smart Fortwo , mēs piedāvājam ikvienam pieskaņot riepas savam Smart. Citu ražotāju vidū tiek ieteiktas Continental riepas drošai braukšanai - jūs varat izmantot Continental Conti EcoContact 3 riepas visos laika apstākļos. Protams, jūs vienmēr varat paļauties uz citu ražotāju produktiem, meklējot Smart riepas. Mēs jums esakām:

Ja jūs neesat pārliecināti, kāds riepu izmērs jums ir vajadzīgs, vai kādu riepu zīmolu Smart iesaka jūsu transportlīdzeklim, jūs vienmēr varat ieskatīties savā transportlīdzekļa lietošanas pamācībā. Tas nodrošina to, ka visi norādītie lielumi attiecībā uz troksni, degvielas patēriņu un vadāmību tiek faktiski ievēroti. Lielākai modeļu daļai jūs varat izvēlēties no dažādiem riepu izmēriem, kas ir pieejami tiešsaistē reifen-direkt.lv.

Pasūtiet saderīgas riepas savam Smart

Mēs piedāvājam plašu riepu izvēli Smart modeļiem, un mums ir lielākā riepu zīmolu un izmēru izvēle tiešsaistē, kas sniedz jums dažādas izvēles iespējas. Ja jums pieder Smart Forfour, Smart Fortwo vai Smart Roadster , jūs varat izvēlēties riepas ne tikai, lai sasniegtu iespējami augstāko izpildījuma standartu, bet arī uzlabotu auto izskatu.

Jūs varat kombinēt savas Smart riepas gan ar tērauda diskiem, gan ar vieglmetāla diskiem. Sevišķi Smart Roadster modelim vieglmetāla disku izmantošana uzlabo vizuālo iespaidu.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.
^