Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Opel riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Ražošanas gads / tips:
Sērija / versija:

Opel dibināja Ādams Opels /Adam Opel/ 1862. gadā. Automašīnu ražošana tika uzsākta 1899. gadā. Pašreiz Opel pieder General Motors un piegādā automašīnas ne tikai Eiropā, bet arī tādās valstīs, kā Ķīna, Austrālija un Singapūra. Klienti augstu vērtē Opel modeļu izturību, bet tikai ar piemērotām riepām jūs varat gūt auto vadīšanas prieku un optimālo dinamiku.

Plašs riepu klāsts no dažādiem ražotājiem

Opel ir viens no vadošajiem auto ražotājiem. Tāpēc gandrīz visi riepu ražotāji piedāvā Opel piemērotas riepas. Standarta aprīkojumam Opel sadarbojas, galvenokārt, ar riepu izgatavotāju Continental. Piemēram, Opel Astra standarta aprīkojums ir Premium Contact riepas no Continental. Opel Corsa aprīkots ar 185/55 R15 izmēra Bridgestone S01 . Papildus drošībai un ērtībai jūs varat izvēlēties kvalitatīvas riepas no slaveniem ražotājiem. Dažādi testi vienmēr parāda, ka lētam produktam vienmēr pastāv liels drošības risks. Mēs piedāvājam pareizās riepas katram Opel modelim, ar ko jūs varat droši pārvietoties pa jebkuru ceļu un jebkuros meteoroloģiskajos apstākļos.

Atrodiet pareizās riepas Opel modelim

Meklējot piemērotas riepas savam Opel, jums ir jāpievērš īpaša uzmanība marķējumiem uz riepas. Tas ir ciparu un burtu kods, kuru nav viegli atšifrēt mazāk pieredzējušiem. Pirmais cipars apzīmē riepas segmenta platumu, izteiktu milimetros, tad seko segmenta proporcionāla attiecība starp platumu un augstumu, kas izteikta procentos. Sekojošais burts ir riepas konstruēšanas veids, burts ""R"" apzīmē riepas “radiālo” konstruēšanu. Beigās seko malas diametrs collās, platuma indekss un ātruma kategorija. Svarīgi ir nepieciešamības gadījumā nomainīt riepas jūsu Opel. Katra milimetra trūkums riepu protektora dziļumā palielina bremzēšanas distanci par daudziem metriem.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.