Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

General ziemas riepas

General Tire ražo kvalitatīvas riepas kopš 1915. gada, kad kompānijas inovatīvās preces novērtēja tā laika autovadītāji, kuri brauca ar tādām harizmātiskām mašīnām kā Ford Model T truck. Šodien kompānija pieder Continental ģimenei, zīmols ir daļa no pasaules lielākā un tehnoloģiski attīstītākā riepu ražošanas koncerna.

Braukšana ziemas apstākļos vas sniegt biedējošu pieredzi, īpaši jau ņemot vērā Latvijas mainīgus laika apstākļus. Ja Jūs meklējat kvalitatīvas ziemas riepas, reifen-direkt.lv spēs Jums piedāvāt plašu General Tire preču klāstu par pievilcīgajām cenām – dažādi riepu modeļi un plašais izmēru klāsts ļaus atrast ko īpašu katram autovadītājam.

Baudiet drošību ziemā ar General riepām no reifen-direkt.lv

General ziemas riepas ir ļoti labi izmantot Centrāleiropas un Ziemeļeiropas mainīgajā klimatā, jo pateicoties moderniem tehniskiem risinājumiem riepas nodrošina sabalansētas braukšanas īpašības un drošību arī grūtos ceļa apstākļos. General Altimax preču līnija iekļauj sevī daudzpusīgus Altimax Arctic, Altimax Nordic, un Altimax Winter Plus modeļus mazās, kompaktās un vidējās klases automašīnām. Izstrādātas speciāli priekš SUV, General Grabber Snow izmanto pēdējās paaudzes silīcija dioksīda gumijas savienojumus, kas nodrošina lielisku saķeri un ļoti labu vilkmes spēku uz apledojušiem ceļiem, sniegā, un uz grantētiem ceļiem. Kā arī, General Eurovan Winter nodrošina stabilitāti un teicamu saķeri uz apledojušiem ceļiem; riepa ir domāta vieglajiem komerctransportlīdzekļiem.

Reifen-Direkt.lv piedāvā augstas kvalitātes General ziemas riepas, nodrošinot ērtus nosacījumus – konkurētspējīgas cenas, viegla pasūtīšanas procedūra, labs klientu atbalsts, un bezmaksas piegāde visā Latvijā, ja tiek pasūtītas divas vai vairāk riepu. Aplūkojiet mūsu tiešsaistes veikalu, lai atrastu vairāk informācijas par mūsu fantastiskajiem piedāvājumiem!