Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Radar riepas – rādot ceļu uz priekšu

Radar

Radar zīmolu 2006. gadā izveidoja Singapūrā esošā kompānija Omni United un kopš tā laika tas ir kļuvis par stabīlu tirgus dalībnieku vairāk kā 80 pasaules valstīs. Radar riepas ir izpētes un attīstību komandu izveidotas, un tiek ražotas, izmantojot kvalitatīvus materiālus un advancētas producēšanas sistēmas. Uzņēmuma galvenajās prioritātēs iekļauta labu cenu un vērtības attiecību produktu attīstība un atbildība par vidi.

Radar riepas satur silīcija dioksīda bagātas izejvielas zemai rites pretestībai un lielākai degvielas efektivitātei, kā arī eļļas bez PAO piesārņojuma, lai atbilstu visprasīgākajiem ES standartiem un regulām. Ražotājam ir daudzi kvalitātes sertifikāti, ieskaitot Eiropas ECE un Amerikas DOT.

Pievēršaties drošībai un ilgtspējībai ar Radar riepām no reifen-direkt.lv

Radar piedāvā dažādas riepas vieglajām automašīnām, krosoveriem un vieglajiem kravas auto. Radar Rivera PRO2 ir vasaras veiktspējas modelis un, ja Jums vajadzīga vēl lielāka kontrole, Dimax R8 ir zīmola pamatveiktspējas riepa. Daudzveidīgajā Radar RPX produktu līnijā iekļauti modeļi kā ekonomiskie un ilgmūžīgie RPX500, RPX700, un dinamiskais RPX800. Universālais RPX900 ir videi draudzīgs tūrisma modelis, RPX10 un RPX20 atrodas vissezonas veiktspējas nišā, līdz ar Radar Verenti R6. Aukstajam gada laikam apsveriet Radar Centigrade RWX1 ziemas riepu. Arī krosoveru vadītāji tiek lutināti ar izvēli. Radar Renegade līnijā iekļauti lielceļu, visurgājēju kā arī agresīvu bezceļu modeļi, kamēr vairāk uz ceļu orientētiem, mierīgiem autovadītājiem, ir tādi produkti kā Rivera GT10.

Pērciet tagad tiešsaistē Radar riepas par neticamām cenām no reifen-direkt.lv! Lai Jūsu iepirkuma vērtība būtu vēl lielāka, piegāde ir pilnīgi bez maksas divu vai vairāku riepu pasūtījumiem.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard