Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Viking riepas – Ziemeļu gars

Viking

Viking zīmola sāga sākās Norvēģijā 1931. gadā. Kļuvuši par rūpniecības vadošo uzņēmumu savā zemē 70. gados, Viking turpināja augt un drīzi vien iekaroja starptautisko tirgu. Ļoti uzticamas un konkurējoši cenotas, Viking riepas ir strauji ieguvušas labu reputāciju tādās valstīs kā Vācija, Šveice, Itālija, Austrija un ASV - ar īpaši ievērojamu ziemas produktu līniju.

Viking ir vienmēr lepojušies ar savām Ziemeļvalstu pamatvērtībām un turpina sevi uzskatīt par tradicionālu riepu ražotāju, nostādot kvalitāti un pilnīgu uzticamību pirms visa cita. Šodien uzņēmuma īpašnieks ir Vācijas riepu ražotājs Continental un milzīgais skandināvu gars ir nodrošināts ar lieliem tehnoloģiskiem resursiem. Šis norvēģu un vācu uzņēmējdarbības kultūras un tehnoloģijas sajaukums ir izraisījis izcilu jaunu riepu līniju vieglām automašīnām un krosoveriem, viss klāsts pieejams mūsu tiešsaistes veikalā.

Skandināvu pieeja braukšanas drošībai un veiktspējai

reifen-direkt.lv ir priecīgi Jums Jums piedāvāt jaunākos produktus no Vikingu riepu kataloga, par ļoti izdevīgām cenām. Ja Jums vajadzīgas kvalitatīvas vasaras riepas, Jums jāapsver izcilo CityTech II modeli, kas optimizēts ekonomiskai braukšanai, uz veiktspēju orientēto ProTech HP, vai ļoti uzticamo TransTech II mikroautobusiem vai citiem viegliem komerctransportlīdzekļiem. Ja Jūs meklējat efektīvas ziemas riepas, SnowTech II un SnowTech Van turpina Norvēģijas zīmola iesākto tradīciju pievērsties labai saķerei un īsiem bremzēšanas ceļiem sniegā un uz ledus – saglabājot cenu ļoti konkurējošā līmenī.

Pasūtiet tagad divas vai vairākas Viking riepas mūsu tiešsaistes veikalā un piegāde Latvijā Jums neizmaksās neko! Mēs piedāvājam labākās cenas un pakalpojumus, kā arī lērumu ar noderīgu informāciju, padarot vienkāršu Jūsu vajadzībām atbilstošo produktu atrašanu.