Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Firestone riepas

Firestone

Firestone sākotnēji ražoja pneimatiskās riepas bezmotora transportlīdzekļiem, kā zirgu pajūgiem un karietēm. Drīzi Firestone kļuva par vienu no galvenajiem piegādātajiem agrākajām automašīnām un nodrošināja oriģinālā ekipējuma riepas leģendārajam Forda modelim T.

Kopš 1988. gada, Firestone ir daļa no Bridgestone korporācijas, kas šobrīd tiek uzskatīts par pasaules lielāko riepu ražotāju. Amērikas zīmols noteikti ir guvis labumu no tā partnerības ar Japanās milzi un šodienas Firestone riepas tiek ražotas, izmantojot labākos pieejamos materiālus un dizainu, ražošanas un kvalitātes kontroles tehnoloģijas. Piedāvājums sastāv no dažādiem modeļiem un variantiem vieglajiem automobīļiem, SUViem, vieglajiem kravas, viegliem un smagiem komerctransportlīdzekļiem un lauksaimniecības mašinērijai.

Vairāk drošības, ērtības un konkurētspējīgu cenu – no reifen-direkt.lv

Vai Jūs esat ieinteresēti high-tech, kvalitatīvās riepās? Ja tā, apskatiet mūsu Firestone vasaras riepukolekciju. Firehawk produktu līnijā iekļauti vairāki modeļi - kā drošais, ērtais un izturīgais TZ300a desmitcīņnieks un dinamiskais SZ90μ. Ja Jums vajag spējīgas ziemas riepas, apsveriet Winterhawk 2V EVO, jauno Winterhawk 3 un jauno radžoto Winterforce ekstrēmiem apstākļiem. Venu īpašnieku vajadzībām tiek piedāvāts Vanhawk, Vanhawk Winter un Winterhawk C.

Lai arī kuras Firestone riepas Jūs izvēlētos, tās visas parādīs izcilu uzticamību un vadāmību. Pasūtiet divais vai vairāk tagad no reifen-direkt.lv un mēs piegādāsim par brīvu. Atcerieties uzklikšķināt ‘Meklēt montāžas servisu’ un Jūsu jaunās Firestone riepas tiks piegādātas uz darbnīcu Jūsu tuvumā!