Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

Firestone ziemas riepas

Cienījams Amerikāņu Zīmols Firestone ir īsta klasika, labi pazīstams ar savu iesaistīšanos autosportā romantiskajā laikmetā – sākot ar Indianapolis 500 sacīkstēm 1911. gadā, kad ar Firestone riepām aprīkots auto bija uzvarošs. Mūsdienās, Bridgestone ģimenes loceklis, kas ir viens no lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē, Firestone zīmola koncepcija tiek realizēta caur progresīviem risinājumiem un moderno dizainu. Vai Jūs meklējat lieliskas ziemas riepas par konkurētspējīgām cenām? Reifen-direkt.lv vietnē Jūs atradīsiet plašu preču klāstu, it sevišķi Firestone pēdējus riepu modeļus aukstai sezonai.

Lielisks sniegums smagos laikapstākļos ar Firestone riepām no reifen-direkt.lv

Firestone Winterhawk ziemas riepu sērija piedāvā pārliecinošu “uzvedību” aukstos laika apstākļos. Izbaudiet pārliecinošu sniegumu un vērtīgu naudas ieguldījumu ar Winterhawk 2 EVO un Winterhawk 2V EVO. Pēdējās paaudzes modelis un pašreizējās ziemas produktu līnijas vadošais elements,Winterhawk 3, kas ieguva plašu atzinību autorūpniecības nozarē pateicoties līdzsvarotam sniegumam ziemas laikā, ar lielisku uzvedību uz ledus, pārliecinošu vadāmību slapjos laikapstākļos un lielisku degvielas ekonomiju.

Vieglam komerctransportam Firestone piedāvā Vanhawk Winter, izturīga un stabila ziemas riepa, kas ir pieejama dažādos izmēros. Ar paaugstinātu kravnesību, šim modelim ir labs vilces spēks uz ledus un sniegā. Baudiet šīs ziemas izbraucienus ar Firestone ziemas riepām no reifen-direkt.lv. Mūsu cenas ir labākās cenas tirgū, bet Jūsu naudas ieguldījums būs izdevīgāks, ja pasūtīsiet vismaz divas riepas, jo tad piegāde būs bezmaksas !

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard