Payment Banner

Yokohama riepas – tāpēc, ka kvalitātei ir nozīme

Yokohama riepas – tāpēc, ka kvalitātei ir nozīme


Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Yokohama ir visur pasaulē labi zināms augstas kvalitātes riepu ražotājs. Riepas tiek ražotas vieglām automašīnām, krosoveriem, viegliem kravas un kravas automobīļiem, mikroautobusiem, autobusiem, rūpniecības tehnikai, kā arī motosporta mašīnām. Japāņu uzņēmums dibināts 1917. gadā, tam ir gara un veiksmīga vēsture, šodien tas tiek uzskatīts par vienu no galvenajiem riepu ražotājiem pasaulē.

Uzņēmuma pieredzi turpina pārbaudīt ne tikai konkurējošā komerciālo riepu sektorā, bet arī motosportā – Yokohama ir oficiālais riepu piegādātājs BRDC Formula 4 un FIA World Touring Car čempionātam. Yokohama ir arī OE (oriģinālā ekipējuma) riepu piegādātājs dažiem no visievērojamākiem auto ražotājiem – ieskaitot Lotus, Audi, Mercedes-Benz, Toyota, Porsche, Volkswagen, Honda un citiem.

Izcila veiktspēja, pievilcīgas cenas

Autovadītājiem, kuri meklē prēmium riepas par konkurējošām cenām, reifen-direkt.lv nodrošina labu Yokohama vasaras, ziemas, kā arī krosoveru un apvidus riepu izvēli. Yokohama vasaras riepas kā, piemēram, Advan Sport, Advan Neouva, BluEarth un C.drive 2 produktu līnijās nodrošina labu vadāmību, komfortu un degvielas ekonomisku patēriņu. Aukstajiem mēnešiem zīmola W.drive ziemas riepas gādā par drošību zemās temperatūrās, dažādos laikapstākļos.

Pasūtiet tagad divas vai vairākas Yokohama riepas no mūsu tiešsaistes veikala un piegāde Latvijā būs bez maksas! Ja Jūs vēlētos, lai Jūsu jaunās riepas tiek piegādātas tieši uz darbnīcu Jūsu tuvumā, uzklikšķiniet uz 'Montāžas serviss Jūsu dzīvesvietas tuvumā' – mūsu partneri piedāva profesionālu riepu maiņu, apvienojot ērtību ar drošību.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Clients opinions

Shop rating
more