Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Yokohama riepas – tāpēc, ka kvalitātei ir nozīme

Yokohama

Yokohama ir visur pasaulē labi zināms augstas kvalitātes riepu ražotājs. Riepas tiek ražotas vieglām automašīnām, krosoveriem, viegliem kravas un kravas automobīļiem, mikroautobusiem, autobusiem, rūpniecības tehnikai, kā arī motosporta mašīnām. Japāņu uzņēmums dibināts 1917. gadā, tam ir gara un veiksmīga vēsture, šodien tas tiek uzskatīts par vienu no galvenajiem riepu ražotājiem pasaulē.

Uzņēmuma pieredzi turpina pārbaudīt ne tikai konkurējošā komerciālo riepu sektorā, bet arī motosportā – Yokohama ir oficiālais riepu piegādātājs BRDC Formula 4 un FIA World Touring Car čempionātam. Yokohama ir arī OE (oriģinālā ekipējuma) riepu piegādātājs dažiem no visievērojamākiem auto ražotājiem – ieskaitot Lotus, Audi, Mercedes-Benz, Toyota, Porsche, Volkswagen, Honda un citiem.

Izcila veiktspēja, pievilcīgas cenas

Autovadītājiem, kuri meklē prēmium riepas par konkurējošām cenām, reifen-direkt.lv nodrošina labu Yokohama vasaras, ziemas, kā arī krosoveru un apvidus riepu izvēli. Yokohama vasaras riepas kā, piemēram, Advan Sport, Advan Neouva, BluEarth un C.drive 2 produktu līnijās nodrošina labu vadāmību, komfortu un degvielas ekonomisku patēriņu. Aukstajiem mēnešiem zīmola W.drive ziemas riepas gādā par drošību zemās temperatūrās, dažādos laikapstākļos.

Pasūtiet tagad divas vai vairākas Yokohama riepas no mūsu tiešsaistes veikala un piegāde Latvijā būs bez maksas! Ja Jūs vēlētos, lai Jūsu jaunās riepas tiek piegādātas tieši uz darbnīcu Jūsu tuvumā, uzklikšķiniet uz 'Montāžas serviss Jūsu dzīvesvietas tuvumā' – mūsu partneri piedāva profesionālu riepu maiņu, apvienojot ērtību ar drošību.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard