Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Yokohama Car – vissezonas riepas

Yokohama Car – vissezonas riepas ir veidotas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un augstākās kvalitātes materiālus, lai sasniegtu pārākuveiktspējas līmeni visam gadam cauri. Tās nav veidotas vienam noteiktam gadalaikam, bet nodrošina drošību, komfortu un veiktspēju, neatkarīgi no laika apstākļiem.

Apnicis mainīt riepas divreiz gadā? Šīs vissezonas riepas ir lieliska izvēle tiem, kuri nevēlas veltīt laiku un naudu riepu mainīšanai. Pērciet Yokohama – vissezonas riepas tiešsaistē reifen-direkt.lv par zemām cenām. Lai arī kādas būtu jūsu vēlmes, mēs jums noteikti varam palīdzēt.

Priekšrocības Yokohama Car – vissezonas riepām

Yokohama vissezonas riepām raksturīgas gan ziemas, gan vasaras riepu iezīmes. Pateicoties to unikālai uzbūvei,tās veiksmīgi funkcionē gan augstās, gan zemās temperatūrās. Šo riepu dizains pielāgots mēreniem klimatiem, kur raksturīgas slapjas ziemas. Ar šīm riepām veiktspējas ziņā jūsu transporta līdzeklis pārspēs jebkuru citu auomašīnu. reifen-direkt.lv jūs varat izvēlēties vadošo ražotāju, ieskaitot Yokohama, vissezonas riepas. Pie mums ir atrodams viens no lielākajiem riepu zīmolu klāstiem un mēs lepojamies ar iespēju jums tās piedāvāt par jums pieņemamām cenām.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard