Payment Banner

Yokohama Car – vissezonas riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Yokohama Car – vissezonas riepas ir veidotas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un augstākās kvalitātes materiālus, lai sasniegtu pārākuveiktspējas līmeni visam gadam cauri. Tās nav veidotas vienam noteiktam gadalaikam, bet nodrošina drošību, komfortu un veiktspēju, neatkarīgi no laika apstākļiem.

Apnicis mainīt riepas divreiz gadā? Šīs vissezonas riepas ir lieliska izvēle tiem, kuri nevēlas veltīt laiku un naudu riepu mainīšanai. Pērciet Yokohama – vissezonas riepas tiešsaistē reifen-direkt.lv par zemām cenām. Lai arī kādas būtu jūsu vēlmes, mēs jums noteikti varam palīdzēt.

Priekšrocības Yokohama Car – vissezonas riepām

Yokohama vissezonas riepām raksturīgas gan ziemas, gan vasaras riepu iezīmes. Pateicoties to unikālai uzbūvei,tās veiksmīgi funkcionē gan augstās, gan zemās temperatūrās. Šo riepu dizains pielāgots mēreniem klimatiem, kur raksturīgas slapjas ziemas. Ar šīm riepām veiktspējas ziņā jūsu transporta līdzeklis pārspēs jebkuru citu auomašīnu. reifen-direkt.lv jūs varat izvēlēties vadošo ražotāju, ieskaitot Yokohama, vissezonas riepas. Pie mums ir atrodams viens no lielākajiem riepu zīmolu klāstiem un mēs lepojamies ar iespēju jums tās piedāvāt par jums pieņemamām cenām.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more