Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Matador riepas – novērtē vērtību

Matador

Matador ir cienījams Slovākijas riepu ražotājs, kas eksportē savus produktus uz vairāk kā 80 pasaules valstīm – pārsvarā uz Vāciju, Lielbritāniju, ASV un Krieviju. Uzņēmumam ir gara vēsture, kas sākās 1925. gadā. Šodien tā īpašnieks ir Continental AG, viens no lielākajiem vārdiem riepu ražošanas industrijā. Matador riepas iekļaujās vidējā cenu klasē un tam ir liela nozīme Continental grupas stratēģijā, lai konkurētu šajā tirgus sektorā.

Kļūšana par daļu no Continental grupas, ir nodrošinājis Matador ar nepieciešamiem resursiem, lai attīstītu producēšanas kapacitāti un piekļūtu jaunākajām tehnoloģijām, kas savukārt padara Matador riepas ļoti konkurējošas kvalitātes un cenu ziņā. Tiek piedāvāts plašs produktu klāsts, kurā iekļautas riepas veiglām automašīnām, krosoveriem, viegliem un smagiem kravas, un bezceļu auto riepas.

Kvalitāte, ko esat pelnījuši, par ļoti saprātīgu cenu

Matador vasaras riepu mērķis ir apmierināt visus autovadītājus, lai arī kāds būtu transportlīdzeklis. Matador MP16 Stella 2 gādā par drošību un ekonomiku mazām un kompaktām automašīnām, MP44 Elite 3 ir ērts, labi līdzsvarots variants vidējām un lielām automašīnām, un MP46 Hectorra 2 ir piemērota sporta un luksusa automašīnu veiktspējas prasībām. Matador MP52 Nordicca Basic un MP59 Nordicca ir izcils piedāvājums tiem, kuriem vajadzīgas uzticamas ziemas riepas, un MPS320 Maxilla nodrošina ērtību un konrolējamību mikroautobusiem.

Reifen-direkt.lv tiešsaistes veikalā ir lieliska Matador riepu izvēle dažādos lielumos, riepas piemērotas tikpat kā katram modelim vai markai – visas par nepārspējamām cenām. Pasūtiet tagad un izbaudiet izcilos ieguvumus un lielisko klientu apkalpošanu!