Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Matador riepas – novērtē vērtību

Matador

Matador ir cienījams Slovākijas riepu ražotājs, kas eksportē savus produktus uz vairāk kā 80 pasaules valstīm – pārsvarā uz Vāciju, Lielbritāniju, ASV un Krieviju. Uzņēmumam ir gara vēsture, kas sākās 1925. gadā. Šodien tā īpašnieks ir Continental AG, viens no lielākajiem vārdiem riepu ražošanas industrijā. Matador riepas iekļaujās vidējā cenu klasē un tam ir liela nozīme Continental grupas stratēģijā, lai konkurētu šajā tirgus sektorā.

Kļūšana par daļu no Continental grupas, ir nodrošinājis Matador ar nepieciešamiem resursiem, lai attīstītu producēšanas kapacitāti un piekļūtu jaunākajām tehnoloģijām, kas savukārt padara Matador riepas ļoti konkurējošas kvalitātes un cenu ziņā. Tiek piedāvāts plašs produktu klāsts, kurā iekļautas riepas veiglām automašīnām, krosoveriem, viegliem un smagiem kravas, un bezceļu auto riepas.

Kvalitāte, ko esat pelnījuši, par ļoti saprātīgu cenu

Matador vasaras riepu mērķis ir apmierināt visus autovadītājus, lai arī kāds būtu transportlīdzeklis. Matador MP16 Stella 2 gādā par drošību un ekonomiku mazām un kompaktām automašīnām, MP44 Elite 3 ir ērts, labi līdzsvarots variants vidējām un lielām automašīnām, un MP46 Hectorra 2 ir piemērota sporta un luksusa automašīnu veiktspējas prasībām. Matador MP52 Nordicca Basic un MP59 Nordicca ir izcils piedāvājums tiem, kuriem vajadzīgas uzticamas ziemas riepas, un MPS320 Maxilla nodrošina ērtību un konrolējamību mikroautobusiem.

Reifen-direkt.lv tiešsaistes veikalā ir lieliska Matador riepu izvēle dažādos lielumos, riepas piemērotas tikpat kā katram modelim vai markai – visas par nepārspējamām cenām. Pasūtiet tagad un izbaudiet izcilos ieguvumus un lielisko klientu apkalpošanu!

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard