Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Sava riepas

Sava

Slovēnijas kompānija Sava ir viens no lielākajiem un veiksmīgākajiem riepu ražotājiem Centrāleiropā, piedāvājot plašu riepu klāstu automašīnām, krosoveriem, kravas un viegliem kravas automobīļiem. Sākot ar 2004. gadu 100% Sava akciju īpašnieks ir Goodyear riepu un gumijas kompānija, kurai ir liela nozīme riepu kvalitātes celšanā – to ļoti labi parāda 2009. gadā pārveidotais uzņēmuma logo: Sava – Eiropas kvalitatīvas riepas.

Sava riepas, gan vasaras un ziemas, gan vissezonas, ir veidotas pēc stingriem Goodyear kvalitātes noteikumiem, nodrošinot labu drošību ziemas apstākļos uz ledainām virsmām, kā arī labu vadāmību uz sausiem ceļiem.

Sava – Eiropas kvalitatīvas riepas

reifen-direkt.lv piedāvā Jums plašu Sava riepu klāstu. No vasaras riepām mēs iesakām sekojošus profīlus: Intensa HP un Perfecta - modeļi, kas optimizēti, lai nodrošinātu izturību, drošību un komfortu. No vissezonas riepām mēs rekomendējam Adapto HP, šis modelis ir praktisks vadītājiem, kuri vēlās drošību gan ziemā, gan vasaras laikapstākļos, bet par saprātīgu cenu. Ziemas sezonai mēs iesakām Eskimo S3+, modelis, kuram ir tehnoloģiski advancēts dizains, kas nodrošina ērtu vadāmību ziemā, pretestību akvaplanēšanai un ilgmūžību, vai arī Eskimo HP, kas pieder “augstas veiktspējas” klasei, piedāvājot izcilu vilci un vadāmību sniegā.
Tādām automašīnām kā Off-road/4x4 mums ir pieejamas Intensa SUV un Eskimo SUV, savukārt priekš kravas automobīļiem Trenta un Trenta M+S.

Mēs piedāvājam plašu Sava riepu klāstu ar bezmaksas piegādi (*divu vai vairāku riepu pasūtījumiem). Pasūtiet tiešsaistē tagad, apmeklējot reifen-direkt.lv.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard