Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Sava riepas

Sava

Slovēnijas kompānija Sava ir viens no lielākajiem un veiksmīgākajiem riepu ražotājiem Centrāleiropā, piedāvājot plašu riepu klāstu automašīnām, krosoveriem, kravas un viegliem kravas automobīļiem. Sākot ar 2004. gadu 100% Sava akciju īpašnieks ir Goodyear riepu un gumijas kompānija, kurai ir liela nozīme riepu kvalitātes celšanā – to ļoti labi parāda 2009. gadā pārveidotais uzņēmuma logo: Sava – Eiropas kvalitatīvas riepas.

Sava riepas, gan vasaras un ziemas, gan vissezonas, ir veidotas pēc stingriem Goodyear kvalitātes noteikumiem, nodrošinot labu drošību ziemas apstākļos uz ledainām virsmām, kā arī labu vadāmību uz sausiem ceļiem.

Sava – Eiropas kvalitatīvas riepas

reifen-direkt.lv piedāvā Jums plašu Sava riepu klāstu. No vasaras riepām mēs iesakām sekojošus profīlus: Intensa HP un Perfecta - modeļi, kas optimizēti, lai nodrošinātu izturību, drošību un komfortu. No vissezonas riepām mēs rekomendējam Adapto HP, šis modelis ir praktisks vadītājiem, kuri vēlās drošību gan ziemā, gan vasaras laikapstākļos, bet par saprātīgu cenu. Ziemas sezonai mēs iesakām Eskimo S3+, modelis, kuram ir tehnoloģiski advancēts dizains, kas nodrošina ērtu vadāmību ziemā, pretestību akvaplanēšanai un ilgmūžību, vai arī Eskimo HP, kas pieder “augstas veiktspējas” klasei, piedāvājot izcilu vilci un vadāmību sniegā.
Tādām automašīnām kā Off-road/4x4 mums ir pieejamas Intensa SUV un Eskimo SUV, savukārt priekš kravas automobīļiem Trenta un Trenta M+S.

Mēs piedāvājam plašu Sava riepu klāstu ar bezmaksas piegādi (*divu vai vairāku riepu pasūtījumiem). Pasūtiet tiešsaistē tagad, apmeklējot reifen-direkt.lv.