Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Sava ziemas riepas

Slovēnijas uzņēmums Sava ir viens no lielākajiem un veiksmīgākajiem riepu ražotajiem Centrālajā Eiropā, piedāvājot plašu riepu klāstu vieglajām, SUV, vieglajām kravas un kravas automašīnām. Sākot ar 2004. gadu, Sava pievienojās Goodyear riepu un gumijas firmai, tā sekmējot produktu kvalitātes celšanu – Visu izsaka 2009. gadā pārveidotais uzņēmuma zīmols: Sava – riepas ar Eiropas kvalitāti.

Ziemas riepas tiek ražotas pēc stingriem Goodyear kvalitātes standartiem, nodrošinot nepieciešamo drošību braukšanai ziemas apstākļos uz apledojušiem ceļiem.

Sava ziemas riepas – lieliska saķere un īsāks bremzēšanas ceļš

Sava ziemas riepas ir iesakāmas dēļ to stabilitātes, labās saķeres un vadāmības pat uz slapju un sniegainu ceļu virsmām. Šo riepu īpašā uzbūve pieļauj to īpašību saglabāšanu pat, kad tempratūra noslīd zem 7 grādiem pēc Celsija, nodrošinot labu saķeri uz jebkādas virsmas.

Aukstajā gadalaikā automašīnu īpašniekiem tiek ieteikti visefektīvākie ziemas profīli kā Eskimo S3+ vai Eskimo HP reifen-direkt.lv jūs variet pasūtīt Eskimo SUV modeli priekš Off-road/4x4s, un Trenta M+S vieglajiem auto.