Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Toyo riepas – konkurējošas visos veidos

Toyo

Pazīstamā japāņu riepu ražotāja Toyo pirmsākumi meklējami 1945. gadā, kopš tā laika uzņēmējdarbības filozofija ir bijusi vērsta uz kvalitāti un izcilām vērtības un naudas attiecībām klientam. Esot starptautiski aktīvs vairāk kā 100 valstīs un reģionos, uzņēmuma pieredze Eiropas tirgos ilgst jau vairāk kā trīs desmitgades – nodoršinot to, ka Toyo produkti ir pielāgoti Vakareiropas autovadītāju prasībām un vajadzībām.

Toyo Tire Europe GmbH tika dibināts Neusā, Vācijā, 2005. gadā, lai dotu uzņēmumam īstu pašmāju nosaukumu Eiropā. Eiropas tirgi ir labi nodrošināti ar riepām par ļoti izdevīgām cenām caur reifen-direkt.lv. Lai arī Toyo produktu cenas ir mazākas nekā premium ražotājiem, tas tomēr netiek uzskatīts par zemcenu zīmolu, toties vienmēr vairāk izaicina šīs sfēras lielāko zīmolu varenību.

Labākas riepas, labākas cenas no reifen-direkt.lv

Toyo ražo dažādas riepas automašīnām, krosoveriem, kravas automašīnām un mikroautobusiem. Mūsu tiešsaistes veikalā ir plašs vasaras, ziemas un visezonas riepu klāsts, riepas pieejamas dažādos izmēros, tā ka, lūdzu, izmantojiet mūsu inteliģento meklēšanas iespēju, lai uz sitiena atrastu visus produktus, kas atbilst Jūsu vajadzībām. Vai Jūs meklējat vasaras riepas? Labās īpašības un ļoti saprātīgās cenas Toyo PROXES CF2 un PROXES T1 Sport padara šos modeļus par kārdinošiem variantiem. Ja Jums vajag ziemas riepas, mēs iesakām Toyo SNOWPROX S943 un S953, un, ja meklējat vissezonas riepas, nav jāskatās tālāk par Toyo Vario-V2+.

Lai arī kāda veida vai izmēra riepas Jūs interesē, reifen-direkt.lv tās piedāvā par nepārspējamām cenām. Piegāde Latvijā ir bez maksas divu un vairāku riepu pasūtijumiem, tā ka iegādājaties jaunu Toyo riepu komplektu no mūsu tiešsaistes veikala šodien!