Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Toyo ziemas riepas

Toyo ir iecienīts ražotājs Japānā, kas rada augstas kvalitātes riepas plašam transporta līdzekļu spektram. Ar ievērojamo klātbūtni Lielbritānijā un kontinentālā Eiropā, Toyo konstruē un ražo daudzpusīgus modeļus paredzētus Eiropas tirgum. Izmantojot advancētas tehnoloģijas un materiālus, firma nodrošina oriģinālas iekārtas riepas vairākiem no pasaules vadošajiem automašīnu ražotājiem, kā, piemēram, Audi, Renault, Mazda un Mitsubishi, – kā arī uzticamas rezerves riepas, kas pieejamas par konkurentspējīgām cenām reifen-direkt.lv. mājas lapā.

Teicama saķere aukstā laikā ar Toyo ziemas riepām no reifen-direkt.lv

Toyo Snowprox produktu līnija tika speciāli veidota lietošanai uz Eiropas autoceļiem ziemā. Nesen ieviestā Snowprox S943 garantē stabilitāti un komfortu mazajām, kompaktām un vidējās klases automašīnām. Nodrošinot teicamu veiktspēju pie lieliem ātrumiem auksta laika apstākļos vidēju un lielāku izmēru automašīnām, Snowprox S953 pārstāv Toyo jaunākās paaudzes ziemas riepas.

Viens no iecienītākajiem modeļiem ir Snowprox S942, kas piedāvā pārliecinošu izturību un augstu stabilitāti dažādos ziemas laika apstākļos. SUV automasīnu īpašniekiem mēs iesakām Toyo Open Country W/T, kuru izmanto arī Audi Q7 modelim kā oriģinālo ziemas iekārtu. Toyo H09 ir jaunas paaudzes ziemas riepas mikroautobusiem un Observe Gsi-5 pasažieru automašīnām, krosoveriem un SUV automašīnām, izstrādātas lietošanai aukstās sezonas laika apstākļos.

Lai arī kuram modelim jūs dodat priekšroku, jūs noteikti novērtēsiet ārkārtīgi izdevīgo cenu. Nopērciet divas vai vairak Toyo ziemas riepas reifen-direkt.lv, un jūs gūsit labumu arī no mūsu bezmaksas piegādes polises!