Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Avon riepas

Avon

Britu riepu ražotājs Avon, ar labas kvalitātes, cenas un veiktspējas riepām savā portfolio, atrodās ražotāju tirgū kopš 1904. gada. 1997. gadā Avon Tyres pārņēma amerikāņu uzņēmums Cooper Tyre & Rubber Company.
Šodien, ar gadsimta pieredzi augstas kvalitātes riepu ražošanā, Avon ir kļuvis par vienu no populārākajiem un veiksmīgākajiem zīmoliem. Avon riepas piedāvā perfektu transportlīdzekļa kontroli uz jebkāda ceļa un jebkādos laikapstākļos. Ilgtspējība un rites pretestība nodrošina ilgtermiņa rentabilitāti un ērtu braukšanu. .

Avon riepu augstā kvalitāte

Avon riepas ir lieliska alternatīva citiem zīmoliem, ar ilgām bezkompromisa kvalitātes un drošības tradīcijām.
Vienalga, vai runa ir par riepām vieglajai automašīnai , komerctransportam vai off-road/4x4, Avon piedāvā plašu kvalitatīvu produktu klāstu, no kura varat izvēlēties. Mēs varam Jums palīdzēt meklēt pareizās riepas Jūsu automašīnai. Vai Jums vajag vasaras riepas - ZT5, ZV3 – vai ziemas riepas - Ice Touring, Ice Touring ST – mēs visas šīs varam piedāvāt par pieejamām cenām, ieskaitot bezmaksas piegādi. (* kad pasūtījumā divas riepas vai vairāk. Pasūtiet tagad tiešaistē no reifen-direkt.lv.