Payment Banner

Avon riepas

Avon riepas


Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Britu riepu ražotājs Avon, ar labas kvalitātes, cenas un veiktspējas riepām savā portfolio, atrodās ražotāju tirgū kopš 1904. gada. 1997. gadā Avon Tyres pārņēma amerikāņu uzņēmums Cooper Tyre & Rubber Company.
Šodien, ar gadsimta pieredzi augstas kvalitātes riepu ražošanā, Avon ir kļuvis par vienu no populārākajiem un veiksmīgākajiem zīmoliem. Avon riepas piedāvā perfektu transportlīdzekļa kontroli uz jebkāda ceļa un jebkādos laikapstākļos. Ilgtspējība un rites pretestība nodrošina ilgtermiņa rentabilitāti un ērtu braukšanu. .

Avon riepu augstā kvalitāte

Avon riepas ir lieliska alternatīva citiem zīmoliem, ar ilgām bezkompromisa kvalitātes un drošības tradīcijām.
Vienalga, vai runa ir par riepām vieglajai automašīnai , komerctransportam vai off-road/4x4, Avon piedāvā plašu kvalitatīvu produktu klāstu, no kura varat izvēlēties. Mēs varam Jums palīdzēt meklēt pareizās riepas Jūsu automašīnai. Vai Jums vajag vasaras riepas - ZT5, ZV3 – vai ziemas riepas - Ice Touring, Ice Touring ST – mēs visas šīs varam piedāvāt par pieejamām cenām, ieskaitot bezmaksas piegādi. (* kad pasūtījumā divas riepas vai vairāk. Pasūtiet tagad tiešaistē no reifen-direkt.lv.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Clients opinions

Shop rating
more