Payment Banner

Avon vasaras riepas



Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Avon darbojas riepu ražotāju tirgū kopš 1904. gada. 1997. gadā, Avon Riepu Korporāciju iegādājās Amerikas uzņēmums Cooper Tyre & Rubber Company. Avon vasaras riepas pieder pie “premium” klases auto riepu klāsta, īpaši tad, ja runa ir par drošību un komfortu.

Avon vasaras riepas, ideāla izvēle

Daļa no vasaras riepu sērijām, Avon piedāvā dažādus riepu modeļus, Avon ZV5 - premium klases riepa ar lielisku veiktspēju visos laika apstākļos - un Avon ZV3 - premium klases riepa ar asimetrisku protektora rakstu, kas ir domāta kompaktiem automobiļiem. Avon arī ražo riepas sporta mašīnām, ZZ5 un ZZ3 modeļi ir veltīti ātruma cienītājiem, kuri vēlas papildus drošību sacīkšu laikā. Avon ZZ5 profils bija testēts slavenajā Nirburgringas trasē, kā arī citos testa braucienos Lielbritānijā, Spānijā, Itālijā un Vācijā.

Mūsu eksperti palīzēs Jums izvēlēties pareizas vasaras riepas Avon Jūsu transportlīdzeklim. Pasūtiet jau tagad, reifen-direkt.lv tiešsaistē.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more