Payment Banner

Avon Ziemas riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Riepu ražotājs Avon , kas piedāvā arī labas ziemas riepas par ļoti labu cenu, darbojās riepu tirgū kopš 1904. gada. 1997. gadā, Avon Riepu korporāciju iegādājās Amerikāņu uzņēmums Cooper Tyre Rubber Company , bet viņi tā arī turpina ražot premium klases riepas.

Augstas kvalitātes Avon ziemas riepas

Avon ziemas riepas Avon riepām ir izcila sāniskā stabilitāte, ļoti laba akvaplanēšanas pretestība un lieliska vadāmība uz sniegotiem vai mitriem ceļa segumiem. Gumijas savienojums ļauj Avon ziemas riepām saglabāt savas īpašības pat tad, ja gaisa temperatūra krītas zem 7 grādiem pēc Celsija, tādējādi riepas nodrošina labāku saķeri uz jebkuras virsmas, aukstā laikā. Protektora garenvirziena un šķērsvirziena kanāli ir platāki nekā vasaras riepām , kas palīdz efektīvāk izkliedēt ūdeni, dubļus un sniegu.
Sakarā ar ziemas riepu uzbūvi un gumijas satāvu, tās ir dārgākas nekā vasaras riepas, bet lētākas nekā vissezonas riepas, jo vissezonas riepas tiek izmantotas kā alternatīva ziemas riepām.

Augsta snieguma Avon ziemas riepas, tādas kā Ice Touring ST vai CR85 var rekomendēt auto īpašniekiem izmantošanai ziemas laikā. Mājas lapā reifen-direkt.lv Jūs varat atrast Ice Touring un Ice Touring ST riepu profilus, kas ir domātas vieglajiem automobiļiem, par vislabākajām cenām. Priekš Offroad/4x4, bezceļiem mēs rekomendējam Ranger Ice profilu, un komerctransportam Avon Vanmaster modeli.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more