Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Avon Ziemas riepas

Riepu ražotājs Avon , kas piedāvā arī labas ziemas riepas par ļoti labu cenu, darbojās riepu tirgū kopš 1904. gada. 1997. gadā, Avon Riepu korporāciju iegādājās Amerikāņu uzņēmums Cooper Tyre Rubber Company , bet viņi tā arī turpina ražot premium klases riepas.

Augstas kvalitātes Avon ziemas riepas

Avon ziemas riepas Avon riepām ir izcila sāniskā stabilitāte, ļoti laba akvaplanēšanas pretestība un lieliska vadāmība uz sniegotiem vai mitriem ceļa segumiem. Gumijas savienojums ļauj Avon ziemas riepām saglabāt savas īpašības pat tad, ja gaisa temperatūra krītas zem 7 grādiem pēc Celsija, tādējādi riepas nodrošina labāku saķeri uz jebkuras virsmas, aukstā laikā. Protektora garenvirziena un šķērsvirziena kanāli ir platāki nekā vasaras riepām , kas palīdz efektīvāk izkliedēt ūdeni, dubļus un sniegu.
Sakarā ar ziemas riepu uzbūvi un gumijas satāvu, tās ir dārgākas nekā vasaras riepas, bet lētākas nekā vissezonas riepas, jo vissezonas riepas tiek izmantotas kā alternatīva ziemas riepām.

Augsta snieguma Avon ziemas riepas, tādas kā Ice Touring ST vai CR85 var rekomendēt auto īpašniekiem izmantošanai ziemas laikā. Mājas lapā reifen-direkt.lv Jūs varat atrast Ice Touring un Ice Touring ST riepu profilus, kas ir domātas vieglajiem automobiļiem, par vislabākajām cenām. Priekš Offroad/4x4, bezceļiem mēs rekomendējam Ranger Ice profilu, un komerctransportam Avon Vanmaster modeli.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard