Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Apollo tyres – kvalitāte par mērenu cenu

Apollo

Kopš 1972. gada Apollo Tyres Ltd ir izaudzis no neskaidri blāva Indijas ražotāja līdz viena no konkurējošākiem uzņēmumiem šajā jomā. Šodien Apollo produkti tiek pārdoti vairāk nekā 100 valstīs, ieskaitot Latviju, un piedāvājumā ir riepas daudz un dažādiem transportlīdzekļiem – ieskaitot velosīpēdiem, vieglajām automašīnām, apvidus (SUV) auto, dažāda izmēra kravas automobīļiem un autobusiem.

Apollo ārkārtējā izaugsme norāda uz sakarīgu ilgtermiņa stratēģiju, kurā likts uzsvars uz aizrautīgu interesi modernu tehnoloģiju un stingras kvalitātes kontroles īstenošanā – nepieciešamība jebkuram ražotājam, kurš vēlas radīt kaut ko vairāk nekā kārtējo zemcenu zīmolu. Kas attiecās uz zīmoliem – šodien uzņēmumam pieder pieci.

Ārpus Apollo, ir arī cienījamais un izslavētais holandiešu zīmols Vredestein, viens no galvenajiem; cits vārds ar respektējamu ģenealoģiju ir Šveices zīmols Maloya, kurš ir veiksmīgi atgriezts no hiāta dažus gadus atpakaļ. Apollo ģimenē ietilpst arī Kaizen un Regal, kuri ir fokusēti uz smago kravas autobobīļu un autobusu riepu ražošanu.

Apollo piedāvā daudzveidīgu riepu modeļu klāstu, kuram izdodās palikt konkurētspējīgam mūsdienu intensīvi apstrīdāmajā tirgū, piedāvājot kvalitāti par saprātīgām cenām. Paceļoties krietni virs zemcenu pūļa tehnoloģiju un dizaina fineses ziņā, Apollo imidžs ir ievērojami uzlabojies prasīgajā Eiropas tirgū. Neskatoties uz to, zīmols cenu ziņā ir pieejamāks nekā prēmium riepu cenas, izvairoties no tiešas sāncencības ar nozares milžiem un nostiprinoties paši savā, pieprasītajā nišā.

Reifen-direkt.lv ar prieku Jums piedavā plašu izvēli ar Apollo riepām, piemērotas tikpat kā katram transportlīdzeklim un vadītajam. Vai Jums vajag vasaras, ziemas vai vissezonas riepas, Jūs varat atrast plašu modeļu un izmēru klāstu mūsu katalogā – visu par nepārspējami zemām cenām.