Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Apollo ziemas riepas

Pašlaik novērtēts kā 17. lielākais riepu ražotājs pasaulē, Apollo Riepas Ltd paziņoja par savu ieceri uzlabot šo, jau ievērojamu, sasniegumu – uzņēmuma mērķis ir ieņemt 10. pozīciju līdz 2016. gada beigām. Claiming customer safety as its chief priority, Apollo has become a significant and very active member of the Norādot, ka klientu drošība ir galvenā prioritāte, Apollo uzņēmums kļuvis par nozīmīgu un ļoti aktīvu biedru ‘Tyre Safety’ drošības iniciatīvā, kuras mērķis ir palielināt sabiedrības informētību par bīstamām situācijām, kuras var izprovocēt bojātas vai lietotas riepas.

Drošība ir galvenā īpašība, kurai jāpievērš uzmanība, izvēloties ziemas riepas. Aukstā sezona ir izaicinošs laiks autovadītājiem, tāpēc riepu lietošana, kuras nav piemērotas aukstam laikam, ir viens no galvenajiem nelaimes gadījumu cēloņiem. Apollo ziemas riepas sniedz nepārspējamu drošību, kā arī nodrošina komfortu un maksimālo efektivitāti. Materiāļi un dizaina risinājumi tiek rūpīgi izvēlēti, lai nodrošinātu veiktspēju, ekonomiju un uzticamību.

Ienāciet reifen-direkt.lv tiešsaistes veikalā un izvēlieties vienu no Apollo lieliskajiem piedāvājumiem aukstai sezonai – piemēram, Apollo Acelere Winter ir ‘Rekomendētas’ vairākos Eiropas specializētos žurnālos. Šis modelis bija pārbaudīts arī vairākos testa braucienos, un ņemot vērā spēcīgo konkurenci ar dārgākiem riepu modeļiem, šis modelis uzrādīja labu saķeri un īsāku bremzēšanas ceļu uz sniega un šķīdonī.

Reifen-Direkt.lv piedāvā Jums Apollo ziemas riepas par patīkamām cenām. Ar mums iepirkšanās tiešsaistē ir komfortabla un izdevīga; mēs arī piedāvājam bezmaksas piegādi visā Latvijā, ja pasūtīsiet ne mazāk kā divas riepas, un piekļuvi plašam montāžas staciju tīklam.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard