Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Apollo vasaras riepas

Jau vairākus gadus, Indijas riepu ražotājs Apollo pierāda, ka spēj sasniegt vērienīgākus mērķus. Not content with selling products with few qualities besides a Neapstājoties pie sasniegtā, un attīstot savas produkcijas kvalitāti, saglabājot zemas cenas, Apollo pastāvīgi attīsta progresīvas tehnoloģijas. Pašlaik uzņēmumam pieder daudzi citi zīmoli, ieskaitot Vredestein un Maloya – papildus norāde tam, ka Apollo ir gatavs uzņemties atbildību par smagām jomām.

Kā arī pienākas nopietnam ražotājam, Apollo piedāvā vasaras riepas gandrīz visa veida transportlīdzekļiem. Riepas izstrādātas tā, lai sniegtu drošību, komfortu un labu saķeri sausos un mitros laikapstākļos, Apollo vasaras riepas tiek ražotas, izmantojot speciālu gumijas savienojumu, kas nodrošina labu saķeri un zemu rites pretestību. Protektora modeļi tiek intensīvi pētīti, lai varētu nodrošināt efektīvu ūdens izvadīšanu no riepas kontaktlaukuma, palielināt riepas ilgmužību un lai samazinātu vibrācijas labākam braukšanas komfortam.

”Jauna zvaigzne pie horizonta”, - paziņoja pazīstams Vācu Auto Bild žurnāls, kad vērtēja sasniegtus Apollo Amazer 3G rezultātus pēc nogurdinoša vasaras riepu testa. Šī lieliska prece ieguva labus rezultātus vadāmības efektivitātes testos, uz sausa un mitra ceļa, ka arī uzrādīja lielisku degvielas ekonomiju un nodilumizturību. Bezkameru tipa riepas modelis ir izstrādāts kā universālā vasaras riepa, Apollo Amazer 3G riepas ir pieejamas dažādos izmēros, tāpēc tās ir piemērotas gandrīz visiem transportlīdzekļiem.

Tiešsaistes veikalā reifen-direkt.lv, Jūs varat iegādāties labākās Apollo'vasaras riepas’ par izdevigākajām cenām. Pasūtitet jau tagad divas vai vairāk Apollo vasaras riepu mūsu tiešsaistes veikalā, un Jums tiks nodrošināta bezmaksas piegāde visā Latvijā. Uzklikšķiniet uz‘Meklēt montāžas stacijas’ pogas, lai atrastu autodarbnīcu Jūsu apkaimē, un mēs ar prieku piegādāsim Jūsu jaunas Apollo vasaras riepas uz izvēlēto autodarbnīcu, kur uzreiz profesionāli tiks uzstādītas riepas.