Payment Banner

Debica riepas

Debica riepas


Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Poļu riepu uzņēmums Debica tika dibināts 1937. gadā un kopš tā laika ir kļuvis par vienu no lielākajiem Eiropas riepu ražotājiem ar ļoti labām cenas/kvalitātes attiecībām. Kopš 1995. gada gandrīz 60% no Debicas akcijām iegādajās Goodyear Tire & Rubber kompānija. Tas veicināja ražoto riepu kvalitātes paaugstināšanos un zīmols kļuva par Goodyear zemcenu zīmolu.
Debica vasaras, ziemas vai vissezonas riepas tiek ražotas atbilstoši stingām Goodyear kvalitātes prasībām, nodrošinot drošību ziemas apstākļos uz ledainiem ceļiem, bet arī ar labu veiktspēju uz sausiem segumiem.

Debica: kvalitāte par izdevīgu cenu

Debica piedāvā daudz un dažādas auto riepas. Uzņēmuma mērķis ir ražot riepas, kas apmierina klientus, nodrošinot pieejamas cenas bez kompromisiem.
No vasaras riepām reifen-direkt.lv iesaka Debica Presto un Furio - kvalitatīvi modeļi, kas apliecina izturību, drošību un ērtību braukšanai lielos ātrumos. No vissezonas riepām mēs varam piedāvāt Navigator un Navigator 2 - praktisks risinājums auto vadītājiem, kuri vēlās drošību gan vasaras, gan ziemas apstākļos par pieejamām cenām. Aukstajam gadalaikam Debica piedāvā sekojošās ziemas riepas: Frigo 2 ar advansētu tehnoloģisku dizainu, kas nodrošina ērtu braukšanu ziemā, un Frigo HP, kas pieder pie “augstas-veiktspējas” klases, piedāvājot labu saķeri uz slapjiem ceļiem un skarbos aukstā laika apstākļos.

Mēs piedāvājam plašu Debica riepu klāstu ar bezmaksas piegādi (* pasūtījumiem, kuros 2 vai vairāk riepas). Pasūtiet tiešsaistē tagad no reifen-direkt.lv.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Clients opinions

Shop rating
more