Payment Banner

Debica vissezonas riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Brauciet droši ar Debica vissezonas riepām

Poļu uzņēmums Debica tika dibināts 1937. gadā, riepu ražošana tika uzsākta divus gadus pēctam. 1995. gadā Goodyear Tire and Rubber uzņēmums kļuva par galveno Debicas akcionāru, piespiežot uzņēmumu ieviest jauninājumus ražošanas tehnoloģijās. Uzņēmums kļuva par starptautiski konkurētspējīgu zīmolu.

Tai vietā, lai iegādātosziemas vai vasaras riepas un mainītu tās biežāk, Jūs varat izvēlēties ērtāku risinājumu: Debica vissezonas riepas. Ar apvienotām nepieciešamām īpašībām gan sausiem, gan slapjiem laikapstākļiem, Debica vissezonas riepām ir labi rezultāti saķerē. Sērijas vissezonas lietošanai ir Navigator un Navigator 2, abas veltītas vadītājiem, kuri novērtē drošu un degvielas patēriņā efektīvu braukšanu gan vasaras, gan ziemas sezonās. Pastiprinātā nodiluma izturība garantē garu riepas mūžu un navigatoram ir raksturīgs zems trokšņu līmenis.

reifen-direkt.lv Jūs varat tiešsaistē pirkt Debica vissezonas riepas, kas der Jūsu riteņu izmēriem par labām, konkurētspējīgām cenām.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more