Payment Banner

Debica vasaras riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Debica darbojās riepu tirgū kopš 1937. gada. Sākot ar 1995. gadu, dažas Debica S.A. akcijas iegādājās Amerikāņu kompānija Goodyear Tire & Rubber.
Caur inovācijām un attīstību, uzņēmumam izdevās paaugstināt kvalitāti, kā arī vasaras riepu īpašības ar katru jaunās paaudzes ražošanu. Jaunas Debica riepas sniedz lieliskas manevrētspējas un komfortu uz sausa un slapja ceļa.
Poļu zīmols joprojām ir pieņemama alternatīva premium klases riepām. Katra ražota riepa atbilst konkrētiem noteikumiem un uz katras riepas ir Eiropas marķējums, kurš informēs par degvielas patēriņa efektivitāti, veiktspēju uz slapja seguma un ārējās rites troksni.

Debica vasaras riepas - kvalitāte par saprātīgu cenu

No vasaras riepu klāsta mēs rekomendējam Debica Presto un Furio profilus - kvalitatīvie modeļi, kas apliecina izturību, drošību un komfortu braucot lielos ātrumos. Presto – riepa ar asimetrisku protektora rakstu, kas sniedz fantastisku veiktspēju jebkuros laika apstākļos. Furio, piesaista uzmanību ar savu inovatīvo dizainu un riepas ātruma vērtējumu. V-virzienveida protektora zīmējums nodrošina labāku noturību un stabilitāti līkumos, bet daudzi riepas protektora kanāli nodrošina ūdens izvadi no protektora virsmas, kas, savukārt, novērš akvaplanēšanas risku.

Mūsu eksperti palīdzēs Jums izvēlēties pareizās Debica vasaras riepas Jūsu transportlīdzeklim. Pasūtiet jau tagad, tiešsaistē, no reifen-direkt.lv.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more