Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Debica vasaras riepas

Debica darbojās riepu tirgū kopš 1937. gada. Sākot ar 1995. gadu, dažas Debica S.A. akcijas iegādājās Amerikāņu kompānija Goodyear Tire & Rubber.
Caur inovācijām un attīstību, uzņēmumam izdevās paaugstināt kvalitāti, kā arī vasaras riepu īpašības ar katru jaunās paaudzes ražošanu. Jaunas Debica riepas sniedz lieliskas manevrētspējas un komfortu uz sausa un slapja ceļa.
Poļu zīmols joprojām ir pieņemama alternatīva premium klases riepām. Katra ražota riepa atbilst konkrētiem noteikumiem un uz katras riepas ir Eiropas marķējums, kurš informēs par degvielas patēriņa efektivitāti, veiktspēju uz slapja seguma un ārējās rites troksni.

Debica vasaras riepas - kvalitāte par saprātīgu cenu

No vasaras riepu klāsta mēs rekomendējam Debica Presto un Furio profilus - kvalitatīvie modeļi, kas apliecina izturību, drošību un komfortu braucot lielos ātrumos. Presto – riepa ar asimetrisku protektora rakstu, kas sniedz fantastisku veiktspēju jebkuros laika apstākļos. Furio, piesaista uzmanību ar savu inovatīvo dizainu un riepas ātruma vērtējumu. V-virzienveida protektora zīmējums nodrošina labāku noturību un stabilitāti līkumos, bet daudzi riepas protektora kanāli nodrošina ūdens izvadi no protektora virsmas, kas, savukārt, novērš akvaplanēšanas risku.

Mūsu eksperti palīdzēs Jums izvēlēties pareizās Debica vasaras riepas Jūsu transportlīdzeklim. Pasūtiet jau tagad, tiešsaistē, no reifen-direkt.lv.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard