Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Rotalla riepas – izcils darijums par uzticamu produktu

Rotalla

Rotalla ir ievērojams ķīniesu riepu ražotājs un eksportētājs, kuram ir izdevies pēdējo gadu laikā nodrošināt sev aktīvu dalību tirgū, zemcenu rezerves riepu sektorā. Pateicoties solīdajiem produktiem un ekstrēmi konkurējošām cenām, Rotalla veiksmīgi apkalpo autovadītājums, kuri dod priekšroku praktiskumam ikdienas braukšanā.

Reifen-direkt.lv piedāvā Jums labu Rotalla riepu klāstu – tās ir pieejamas dažādos veidos un izmēros, piemērotas daudzām automašīnu markām un modeļiem. Mūsu viegli izmantojamā mājas lapā ir viegli atrast produktus, kas vislabāk atbilst Jūsu prasībām. Cenas droši būs tikpat pārliecinošas, cik pievilcīgais dizains un respektājamais vērtējums merķējumā.

Uzticamība un izdevīgas cenas, ar Rotalla riepām no reifen-direkt.lv

Rotalla ražo vairākus vasaras un ziemas riepu modeļus, kuriem ir izcilas cenas un vērtības attiecības. Vasaras riepu produktu klāsts ir visplašākais, tajā iekļauti Rotalla F102, F105, F109 un F110 modeļi, kuri piemēroti dažādiem transportlīdzekļiem – no mazām pilsētas mašīnām līdz luksusa auto un sporta automašīnām. Krosoveriem un viegliem kravas auto, Rotalla RF10 ir loģiska izvēle. Ziemas riepas arī ir piedāvājumā. Rotalla S100, S110 un S210 ir izcilas, uzticamas, jaunas riepas aukstajam gadalaikam un Jums par tām nebūs jāizdod veselu bagātību.

Pasūtiet Rotalla riepas no mūsu tiešsaistes veikala un izmantojiet mūsu kvalitatīvos pakalpojumus – tādus kā bezmaksas piegāde divu vai vairāku riepu pasūtījumiem, fleksīblas maksāšanas metodes un valsts mēroga autoservisu partneru tīklojums.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard