Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Gislaved riepas

Gislaved

Gislaved zīmola izcelsme meklējama Zviedrijā, kur tas tika izveidots 1897. gadā. Ilgās vēstures laikā cienījamais ražotājs ir ieguvis stabīlu reputāciju par ļoti uzticamiem aukstā laika produktiem. Kā Continental AG filiāle kopš 1992. gada, Gislaved turpina savas tradīcijas un pārsvarā piedāvā riepas paredzētas Ziemeļeiropas un Kanādas tirgiem.

Pievēršoties dinamiskai vadāmībai un drošību iedvesošai saķerei, Gislaved klāstā ar vasaras un ziemas riepām priekš vieglajām automašīnām, SUViem un viegliem komertransportlīdzekļiem ir iekļaui dažādi modeļi, kas ir iespaidīgi kvalitātes un vērtības ziņā. Lai gan Gislaved ir pirmkārt zināms un respektēts dēļ ziemas riepām, uzņēmums arī piedāvā konkurējošas vasaras riepas, īpaši piemērotas neparedzamajiem laikapstākļiem Ziemeļu zemēs – līdz ar to tas ir arī interesants variants autovadītajiem Latvijā.

Pilnīga pārliecība un izcila vērtība ar Gislaved riepām no reifen-direkt.lv

Gislaved vasaras riepas tiek piedāvātas trīs dažādās produktu līnijās - Urban*Speed mazām un vidēja izmēra automašīnām, Ultra*Speed, vidēja izmēra ģimenes auto, veiktspējas automobīļiem un luksusa saloniem, Com*Speed veniem un citiem viegliem komerctransportlīdzekļiem. Visi modeļi piedāvā precīzu vadāmību uz sausiem un slapjiem ceļa segumiem, kā ari ērtību un izturību.

Gislaved ziemas riepas nepārprotami ir uzslavas vērtas. Atkal trīs produktu līnījās ir iekļautas visu autovadītāju vajadzības - Euro*Frost5, neradžota ziemas riepa, Nord*Frost, radžojamas vai jau radžotas ziemas riepas ekstrēmākiem Ziemeļu apstākļiem, un Nord*Frost Van, vieglajiem komertransportlīdzekļiem. Šīs ļoti veiktspējīgās ziemas riepas gādā par izcilu vilci un labu nodilumizturību.

Lai arī kurš Gislaved modelis Jums vispiemērotākais, reifen-direkt.lv var to piedāvāt ar visizdevīgākajiem nosacījumiem. Pasūtiet tagad un izmantojiet mūsu lieliskas cenas un izcilo klientu apkalpošanu!