Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Kleber riepas – uzticamība un lojalitāte

Kleber

Klebera garā vēsture iesākās 1910. gadā ar ‘Société Française B.F. Goodrich’ rūpnīcas dibināšanu Kolombā, Francijā. 1945. gadā uzņēmums pārvācās uz Klebera avēniju Parīzē un nosaukums tika nomainīts uz Kleber-Colombes. Šodien kā dalībnieks Michelin ģimenē, kura nepārtraukti grozās trīs pasaules galveno riepu ražotāju vidū, Kleber piedāvā uzticamas kvalitātes produktus – par konkurējošām cenām, reifen-direkt.lv.

Vairāk kā 100 gadu eksistēšanas laikā, Kleber ir nospraudis vairākus tehnolģiskus pavērsienus. Viens piemērs ir pirmās bezkameras riepas izdošana 1951. gadā. 1960. gadā advancētai V10 riepai arī bija augsti inovatīvas īpatnības – radiāls karkass un tekstīla lenta. 1969. gadā Kleber riepas attīstījās ātrāk nekā jebkad iepriekš, ekipējot leģendāro Concorde virsskaņas pasažieru lidmašīnu.

Baudiet priekšrocības no Kleber kvalitātes, no reifen-direkt.lv

Kleber vasaras ‘pret-a-porter kolekcija’ nodrošina ērtu un drošu braukšanu, kā arī izcilu nodilumizturību, ar Dynaxer HP3 līniju. Ja Jums vajag ziemas riepas, kas var Jums saglabāt mierīgu prātu jebkuros laikapstākļos, Krisalp HP2 gādā par lielisku veidu kā palikt uz slidena ceļa virsmas. Vai Jums labāk patiktu vissezonas riepas? Quadraxer porduktu līnija piedāvā drošību visos laikapstākļos un universalitāte dod vēl labākas cenas un vērtības attiecības.

Aktīvajiem uzņēmējiem ir pieejamas izcilas gan vasaras, gan ziemas mikroautobusu riepas - Transpro un, attiecīgi, Transalp. Pasūtiet tagad un baudiet Kleber riepu kvalitāti par nepārspējamām cenām, tikai no reifen-direkt.lv. Mēs piedāvājam bezmaksas piegādi Latvijā pasūtījumiem, kuros divas vai vairāk riepas, un plašu servisu partneru tīklojumu Jūsu ērtībai.