Payment Banner

Baudiet drošību ar Kleber ziemas riepāmZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Kleber ir uzcitams zīmols Eiropas tirgū, pateicoties ražotāja sasniegumiem kvalitātes un inovāciju jomā. Ja Jūs augsti vērtējat drošību un braukšanas komfortu, tad aprīkojot savu transportlīdzekli ar Kleber ziemas riepām, gatavojoties aukstai sezonai, būs gana labs ieguldījums. Pazīstams Franču ražotājs izstrādā savas ziemas preces tā, lai nodrošinātu vadāmības stabilitāti braucot pa šoseju, kā arī atbilstošu saķeri uz apledojušiem ceļiem. Mūsu tiešsasites veikals piedāvā Jums Kleber ziemas riepas dažādos izmēros, gandrīz visiem transportlīdzekļiem, un protams, par vislābākajām cenām.

Stabila vadāmība uz ziemas ceļiem ar Kleber riepām no reifen-direkt.lv

Kleber Krisalp HP ir lielisks piemērs tam, ka uzlabotas ziemas riepas ir piemērotas ikdienas braukšanai. Paredzētas vieglajiem automobiļiem, sākot ar kompaktiem hečbekiem un beidzot ar luksusa klases sedaniem. Krisalp HP ir augstas veiktspējas riepa ar Mud& Snow apzīmējumu un funkcionē aukstos laika apstākļos.Krisalp HP2 ir pēdējās paaudzes ziemas riepa, kas snedz lielisku saķeri un bremzēšanas veiktspēju uz apledojušiem ceļiem, kā arī nodrošina efektīvu vilci sniegā. Furgonu vadītājiem vajadzētu pievērst uzmanību Kleber zīmolam.

Transalp 2 modelis tika izstrādāts, lai apmierinātu transportieru īpašas prasības, izmantojot pastiprinātu konstrukciju, lai uzlabotu riepas izturību un nodrošinātu paaugstinātu kravnesību, vienlaikus nodrošinot stabilitāti braucot pa šoseju aukstos laika apstākļos un labu vadāmību uz ledus un uz apsnigušiem ceļiem. Pasūtiet jau tagad un baudietKleber ziemas riepu drošību – vienmēr par vislabākajām cenām no reifen-direkt.lv. Mēs piedāvājam bezmaksas piegādi visā Latvijā, ja pasūtīsiet divas riepas un vairāk, kā arī Jums ir iespēja izmantot mūsu plašu autoservisu sarakstu.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more