Payment Banner

Maxxis riepas – uzticami produkti autovadītāju priekam

Maxxis riepas – uzticami produkti autovadītāju priekam


Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Labi zināmais amerikāņu zīmols Maxxis ir ieguvis starptautiski reputāciju par kvalitāti un veiktspēju. Kopš 1967. gada ražotājs ir veidojis savu plaukstošo biznesu, koncentrējoties uz tehnoloģisku attīstību un klientu apmierinātību. Maxxis ražo konkurētspējīgas riepas dažādiem transportlīdzekļiem, ieskaitot automašīnām, velosipēdiem, motocikliem, kvadricikliem, zālespļāvējiem un pat rūpnieciskas tehnikas iekārtām.

Visas Maxxis riepas tiek attīstītas un ražotas, izmantojot advansētas tehnoloģijas un stingru kvalitātes kontroli, nodrošinot klientiem uzticamus produktus, kuriem ir ievērojamas cenas un vērtības attiecības. Uzņēmuma nepārtrauktā iesaistīšanās motosporta pasākumos ir kā avots un pierādījums tehniskajiem resursiem. Vai Jums vajadzētu riepas drošai un atslābtai lielceļu braukšanai vai enerģiskai braukšanai pa neceļiem, Maxxis var nodrošināt Jūs ar apmierinošiem risinājumiem.

Autovadītāji var izvēlēties no plaša vasaras, ziemas un vissezonu augstas veiktspējas un tūrisma Maxxis riepu klāsta – pieejamas par ļoti konkurējošām cenām reifen-direkt.lv. Produktu izvēle nekādi neliks vilties krosoveru un vieglo kravas auto īpašniekus, ir arī pieejamas riepas ekstrēmai bezceļu braukšanai . Maxxis ir arī pazīstams dēļ bezceļu motociklu un kvadriciklu riepām, vēl vienai specialitātei esot motorolleru riepas.

Mūsu tiešsaistes veikala tiek piedāvātas kvalitatīvas Maxxis riepas par brīnišķīgām cenām un izcila klientu apkalpošana. Mūsu viegli lietojamā mājas lapa un klientu atbalsts padara iepirkšanos tiešsaistē vienkāršu un drošu katram. Iespējamās apmaksas metodes ir populārās metodes kā Paypal, kredītkarte un pārskaitījums. Izmantojiet mūsu inteliģento meklēšanas iespēju, lai ātri atrastu tos Maxxis produktus, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām un apmeklējiet mūs regulāri, lai uzzinātu jaunākos, vilinošos piedāvājumus!

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more