Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Maxxis ziemas riepas – drošas un uzticamas, pielāgotas Jūsu vajadzībām

Maxxis ir pazīstams riepu ražotājs, kurš ražo ne tikai motociklu riepas un auto riepas, bet arī industriālās tehnikas riepas. Bez šaubām, Latvijas autovadītāji vairak ir dzirdējuši par Maxxis zīmola riepām priekš vieglajiem automobiļiem un SUV, un tās ir ieguvišas labu reputāciju.

Katru gadu, gan mūsu kliemats, gan arī likumi nosaka, lai mēs lietotu sertificētas riepas, kas ir domātas ziemas laikam. Maxxis ziemas riepas būs noderīgas tiem autovadītājiem, kuri meklē uzticamas un kvalitatīvas preces par konkurētspējīgām cenām – protams, ka vislabākās cenas spēj piedāvāt reifen-direkt.lv tiešsaistes veikals. Nav nozīmes tam, kāds Jums ir transportlīdzeklis un kāds ir Jūsu galapunkts – daudzi Maxxis ziemas riepu modeļi ļaus Jums izvēlēties un atrast tieši Jums vajadzīgo riepu.

Baudiet ziemas izbraucienus ar Maxxis riepām no reifen-direkt.lv

Maxxis piedāvā dažādus ziemas riepu modeļus, kas ir piemēroti daudziem transportlīdzekļiem. Vieglo transportlīdzekļu īpašnieku uzmanību varētu piesaistīt Maxxis WP-05 Arctictrekker - jaunās paaudzes dizains un uzlabotais gumijas savienojums sniedz nepārspējamu drošību dažādos laika apstākļos.. Maxxis MA-SW, MA-PW, un SS-01 ir domātas vieglajiem kravas automobiļiem un SUV, un sniedz lielisku kontroli smagos apstākļos, bet Maxxis MAW2 būs lieliska opcija priekš furgoniem un cita komerctransporta, īpaši sūros ziemas apstākļos.

Jūs vienmēr varat atrast labākās preces par konkurētspējīgām cenām vietnē reifen-direkt.lv. Pasūtiet jau tagad divas vai vairāk Maxxis ziemas riepas, un piegāde visā Latvijā būs absolūti bezmaksas! Kā arī, uzklikšķinot uz ‘Montāžas serviss Jūsu dzīves vietas tuvumā’, Jūsu riepas varēs būt piegādātas autoservisā, kurš atrodas netālu no Jūsu apdzīvotās vietas, un tiks uzmontētas nekavējoties.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard