Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Bridgestone ziemas riepas

Saudzējiet automašīnu ziemā – ar Bridgestone ziemas riepām

Kad rudenī un ziemā debesis kļūst pelēkas, ir svarīgi, lai autovadītāji drošības dēļ ieguldītu naudu izcilu ziemas riepu iegādei. Mēs iesakām Bridgestone ziemas riepas: no 1931. gada visaugstākā kvalitāte ir galvenā Bridgestone ziemas riepu projektēšanas un ražošanas vadlīnija. Uzņēmums pievērš uzmanību inovatīviem risinājumiem, kas garantē Jūsu drošību uz ceļa pat visbargākajos ziemas apstākļos.

Bridgestone – lieliskai saķerei jebkuros laika apstākļos

Bridgestone ziemas riepas tiek konstruētas tā, lai tās būtu piemērotas pat ekstremāliem Ziemeļvalstu ziemas apstākļiem. Drošībai ir izšķirošā loma un šīs riepas garantē lielisku uzticamību un sniegumu. Pētījumu un pilnveidošanas gaitā riepas tiek rūpīgi testētas ekstremālos ziemas apstākļos. Vai tās ir atbilstošas? Bridgestone nemitīgi testē ziemas riepas un maksimāli cenšas tās arvien uzlabot. Galvenie mērķi ir droša vadība un nepārtraukta kontrole pār Jūsu automašīnu!

Bridgestone ziemas riepu augstie reitingi

Bridgestone laika gaitā, atkal un atkal, ir pierādījis, ka jaunākās tehnoloģijas un pasažieru drošība ir galvenais vadmotīvs tā produktu radīšanā. Uzņēmuma nepārtrauktā izaugsme ir novērojama parādoties katrai nākamajai riepu paaudzei. Japāņu augstākās kvalitātes ražotāja ziemas riepas pieveic grūtības pat visskarbākajos laika apstākļos. Neskatoties uz to vai ceļi ir slideni vai apsniguši Bridgestone ziemas riepas Jūs noturēs uz ceļa!

Inovatīvās tehnoloģijas izcilai drošībai

Bridgestone ziemas riepu aprīkojumā ir augstas funkcionalitātes lameļu tehnoloģija. Pat visskarbākajos laika apstākļos, uzlabotā saķere garantē Jums drošību. Autovadītāju ieguvums ir droša braukšana un maksimāla ziemas riepu stabilitāte, kuru neietekmē slapja ceļa virsma un augsts mitruma līmenis. Jaunāko Bridgestone riepu gumijas sakausējuma sastāvā ir lielāks silīcija dioksīda piemaisījums. Tāpat, ļoti daudz ekspertīžu un jaunāko tehnoloģiju tiek izmantots, lai Bridgestone riepām nodrošinātu riepu radītā trokšņa līmeņa samazināšanu.

Bridgestone ziemas riepas pārliecina pat prasīgākos testētājus

Daudzi auto, moto un sporta žurnāli, tā pat kā Vācijas auto klubs ADAC regulāri testē produktus. Bridgestone ziemas riepu sniegums ir izcils. Neskaitāmos testos Japāņu uzņēmums tiek pasludināts par uzvarētāju. Dažādi reitingi apstiprina, ka Bridgestone ziemas riepas ir uzticamas un vispusīgas. Visas riepas ir sasniegušas pārliecinošus rezultātus dažādos braukšanas apstākļos – pat sniegā un uz ledus.