Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Bridgestone vissezonas riepas – lielisks sniegums un izsmalcinātība jebkuros laika apstākļos

Pašlaik, pasaules lielākais riepu ražotājs, Bridgestone , ir vairāk nekā neticami veiksmīgais bizness. Autobraucēji visā pasaulē izvēlas Bridgestone premium zīmolu, kas garantē lielisku veiktspēju un bezkompromisu kvalitāti. Šī zīmola preces ir paredzētas izmantošanai daudzu automašīnu modeļu oriģinālaprīkojuma komplektācijā, un šis zīmols ir viens no konkurētspējīgākajiem rezerves daļu tirgū.

Ja Jūs interesē augstas veiktspējas vissezonas riepas, mūsu tiešsaistes veikals piedāvā Jums Bridgestone riepas, kuras ir piemērotas dažādu marku un modeļu automašīnām. Apskatiet mūsu piedāvājumus, lai iegūtu vairāk informācijas, vai izmantojiet mūsu meklētāju, lai viegli atrastu Jums vajadzīgo preci.

Izcils sniegums visa gada garumā ar Bridgestone vissezonas riepām no reifen-direkt.lv

Premium klases vissezonas riepas sniedz augsta līmeņa drošību, komfortu un ilgmužību visos, pat visekstrēmākajos laika apstākļos, kā arī tiek nodrošināta papildus drošība skarbajos ziemas apstākļos. Tas ir tieši tas, ko Bridgestone A001 ir sasniedzis; tās uzlabotais silīcija dioksīda gumijas savienojums ir pietiekami mīksts, lai saglabātu savas īpašības plašā temperatūras diapazonā, ļaujot Jums pilnībā kontrolēt būtiski saīsināto bremzēšanas ceļu. Latvijas autovadītājiem būs interesanti uzzināt, ka Bridgestone A001 vissezonas riepas sniedz vairāk pārliecinošus rezultātus mitrā laikā, nodrošinot lielisku vadāmību un stabilitāti, teicamu pretestību akvaplanēšanai, kā arī fantastisku bremzēšanas veiktspēju.

Reifen-Direkt.lv piedāva Jums tik ļoti kārojamas Bridgestone vissezonas riepas par ļoti konkurētspējīgām cenām. Papildus ērtībai, piegāde visā Latvijā ir bezmaksas , ja pasūtīsiet divas riepas vai vairāk.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard